שובר לפרסום בגוגלהובלות בירושלים זה משהו אחר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : yaara   
שני, 14 פברואר 2011 17:35

בירת ישראל, העיר ירושלים בשנים האחרונות מפתחת פרויקטים רבים בתחום הדיור לצעירים. ישנם אינטרסים מדיניים שהעיר תהיה חזקה ובעלת אוכלוסיה גדולה ואיכותית.

ישנו סבסוד מסוים שחל עד דירות לצעירים כגון סטודנטים או זוגות נשואים צעירים אשר מגיעים מכל רחבי הארץ לגור בירושלים.

בתקופה זו ישנה עלייה בדרישה של הובלות בירושלים. הזמנות שירותי הובלה הם מכל הארץ והתחרות בתחום זה נהיית רבה. עשרות משאיות נוסעות כל יום בישראל להוביל אנשים ברחבי ירושלים. יש גם המון סטודנטים של האוניברסיטה העברית שמצטרפים מדי שנה ללימודים וצריכים שירותי הובלה.

לפני כשנתיים היה סטודנט שיזם מכרז בין כמה חברות הובלה והצליח להוריד לסטודנטים באופן משמעותי את מחיר ביצוע ההובלה וכולל אחריות.

  • לא כל אחד מכיר את ירושלים היטב לכן ביצוע הובלות בירושלים זה רק לאנשים שמכירים היטב את העיר אשר דורשת ידע ומיומנות רבה בסביבה יחסית הררית כמו כן רחובות העיר פעמים רבות מאוד צרים ומפותלים אשר יכולים לסבך את ההובלה למי שלא מכיר היטב את השטח והחשוב ביותר, רחובות רבים נסגרים בשעות מסוימות בעיר ולא ניתן לעבור דרכם ונהג שלא מנוסה יכול לבזבז הרבה מאוד זמן מיותר עד לסיום העבודה.
  • הובלות בירושלים אשר נעשות על ידי חברה מקומית באזור ירושלים בדרך כלל יהיו זולות יותר מאשר הזמנת שרות הובלה מעיר אחרת. מכיוון שחברת הובלות שעיקר פעולתה בירושלים מוציאה פחות דלק ומשאבים מכיוון שחוזרת באותו יום לאותה עיר או במילים אחרות אפילו לו יוצאת מהעיר מכיוון שכל שירותי ההובלה מתרחשים בירושלים. כדאי מאוד לקחת את הקריטריון חשוב זה כאשר מחליטים להזמין שרותי הובלה בעיר הבירה.
  • כמובן אם אנחנו עוברים מעיר אחרת במרכז הארץ סביר להניח שהמחיר יהיה גבוה יותר מכיוון שמדובר על זמן והוצאות יותר גדולות.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים