שובר לפרסום בגוגלהורוסקופ וארבעת היסודות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : יוסי בוזגלו   
רביעי, 10 יולי 2013 10:01

מי לא יודע מה זה הורוסקופ? אותם עמודים בעיתון שרבים מאיתנו (גם מי שלא מודה בכך) קוראים בשקיקה כדי לנסות לפצח את העתיד, וכיום מופיע גם באתרי אינטרנט שמספקים הורוסקופ שבועי או יומי תוך שניות ספורות. עם זאת, השימוש המקורי בהורוסקופ היה כמפת לידה שמטרתה לסייע לאנשים לקבל הצצה לחייהם בהווה ובעתיד כדי לפתור משברים או לעשות סדר בבלגן של השגרה והחיים. שנים עשר המזלות הם חלק בלתי נפרד מקריאת הורוסקופ מקצועית, כך גם השמש, הירח וכוכבי הלכת, אך האם אתם יודעים מה השפעתם של ארבעת היסודות מים, אדמה, אש, אוויר?

 

מים: סרטן, עקרב, דגים

הורסקופ מתגבש גם דרך היסוד אליו שייך האדם. אם אתם שייכים ליסוד המים, ככל הנראה שסף  הרגשות שלכם גבוה מאחרים, שאתם מונעים פחות מחשיבה ויותר מהתחושה המיידית שעולה בכם כלפי כל דבר בחיים. אתם אוהבים, שונאים, שמחים, מאושרים, מאוכזבים, סולדים בלי להעניק מחשבה רבה מדי למה עומד מאחורי הסיפור, אלא לאיך שאתם רואים אותו במבט ראשוני.

 

אדמה: שור, בתולה, גדי

הורסקופ עם שייכות ליסוד האדמה מייצג אנשים פרקטיים שהמוטו שלהם בחיים זה לעשות יותר ולדבר פחות. חשובה להם קרקע יציבה ולכן הם ישאפו תמיד לספק לעצמם ולקרובים אליהם אמצעים גשמיים כמו כסף ומזון כדי לשרוד את החיים. עזבו אותם מחלומות בהקיץ, הם מתרשמים ממה שקורה במציאות ומכיבוש יעדים.

 

אש: טלה, אריה, קשת

בדיוק כמו האש שמתלבה יותר ויותר אם מוסיף לה חומרי בעירה, כך אנשים שההורוסקופ שלהם כולל את יסוד האש מתעצמים ומונעים לבדוק, לבחון, לחקור, לחשוף, לחוות, להתנסות, להשתנות ולשנות, להתפתח ובקיצור – לא לכבות את להבת החיים ולהפוך לסטטיים וכנועים לשגרה. מדובר באנשים עם אש בעצמות ועיניים בורקות בכל פעם שמגיע משהו חדש לחיים.

 

אוויר: מאזניים, תאומים, דלי

כשההורוסקופ מדבר על יסוד האוויר, הכוונה היא לאנשים תקשורתיים במיוחד שמונעים מכוחן של מילים, חשיבה מתוחכמת, שאיבה והפצת מידע. אתם יכולים להיכנס לדיונים ארוכים ועמוקים על תיאוריות, פילוסופיות, אידיאולוגיות, אמונות ולמעשה לקלף מכל סוגיה או נושא רבדים של ידע כדי להשכיל, להבין ולהשתמש בנתונים בחיים. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים