שובר לפרסום בגוגלהזדמנויות עסקיות - מה שכל בן אדם מחפש

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
שני, 28 יולי 2014 07:55
הזדמנויות עסקיות – כניסה לעולם העסקים

בכל מקום בעולם בו קיימת היררכיה של מעסיקים ומועסקים, ישנם אנשים החולמים להפוך לעצמאיים. אנשים בעלי יוזמה, שאיפות, העזה ודבקות במטרה חשים שהם יכולים לעשות לביתם ולעצמם במקום להתאמץ עבור הבוס שלהם.

אם אתם שייכים לקבוצה כזו של אנשים, אתם, בוודאי, תרים כל העת אחר הזדמנויות עסקיות. בעידן המחשבים והאינטרנט קל יותר להקים עסק מאשר בעבר. האינטרנט הופך כל מידע לנגיש יותר, לזמין יותר ואם בעבר אפשר היה לשמוע על הזדמנויות עסקיות מפה לאוזן, הרי שבימינו העדכונים מהירים וידועים לכל.

ההזדמנויות העסקיות רבות - מצאו את המתאימה לכם ביותר

אפשר לומר ש"השמיים הם הגבול" למספר ההזדמנויות העסקיות  המסתובבות בעולם העסקים. אתם צריכים למצוא את זו המתאימה לכם ביותר, בתחום שאתם אוהבים ובנושא המדבר אל ליבכם.

גם אם מצאתם הזדמנות הנראית לכם תפורה למידתכם, עליכם לעשות הכנות רציניות לפני הכניסה לעולם העסקים. שפע ההזדמנויות וההצעות עלול לבלבל ואם תטעו ותקבלו החלטות לא נכונות, העסק שלכם עלול להיות נדון לכישלון – מראש.

מה צריך לבדוק בהזדמנויות עסקיות?

על מנת למזער את הסיכונים שבפתיחת עסק חדש עליכם לבדוק היטב האם הרעיונות שלכם הם ברי יישום, האם השוק מוכן ויכול לקלוט את המוצר שאתם רוצים למכור והאם קיים פוטנציאל טוב להחזר ההשקעה שלכם בתוספת רווחים- כמובן.

הזדמנויות עסקיות יכולות להיות נהדרות על הנייר אבל כדי שהן תקרומנה עור וגידים, צריך להכין תכנית עסקית שתכיל בדיקת כדאיות וגיוס משאבים, בדיקת מבנה שוק, מבנה מחירים, אסטרטגיית פעילות ודרכי שיווק אפשריות.

הזדמנויות עסקיות שאינן דורשות בדיקת מבנה שוק או תכנית עסקית מורכבת

אפשר למצוא הזדמנויות עסקיות שאינן דורשות מכם תכניות עסקיות מורכבות או חקר שווקים מסובך. במקרה זה מדובר על שיטה עסקית הנקראת זכיינות והכוונה לפעילות תחת מטרייה של חברות גדולות בעלות מוצרים קיימים, מוכרים ומבוקשים ומערך שיווק מסודר ופרסום מקצועי. ההזדמנויות העסקיות במקרים אלו באות לידי ביטוי בצורת סניפים של החברה הגדולה. שיטה זו של זכיינות, תמצאו בכל תחומי הפעילויות של העסקים  והם : מזון, מסחר ושירותים. כשרוכשים זכיינות של עסק קיים כמו גם של עסק חדש, נהנים מתשתית קיימת, בטוחה ויציבה, פונים לקהל לקוחות רחב ממאגר לקוחות קיים ובעיקר- נהנים ממוניטין רב שנים.

נקודת ההתחלה של עסק הנפתח בשיטת הזכיינות היא הרבה יותר טובה מאשר של עסק פרטי, שאין לו גב של חברה גדולה. הדרכה והכוונה צמודה, ליווי וייעוץ לאורך כל הדרך, מערך שיווקי משומן, קשרים עם ספקים ויכולות ניהול מוכחות- את כל אלו לא תצטרכו לבנות מההתחלה עם כל הקשיים הכרוכים בכך.

זכרו: ישנן הזדמנויות עסקיות בשפע אבל בחרו את זו המתאימה לכם ביותר ובחרו לעבוד עם האנשים המתאימים ביותר לחזון שלכם.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים