שובר לפרסום בגוגלהזמנת טכנאי דודים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : רומי שרון   
חמישי, 08 מרץ 2012 18:10

אין חשיבות לעונה, אם זה יום חם או קר, לא תמצאו דבר מרגיע ומשחרר יותר ממקלחת חמה אחרי יום ארוך. יש ימים שבמהלכם שאנחנו משתוקקים כבר לעשות מקלחת , ואז הסיוט הכי גדול זה מי קרח ודוד מקולקל.הבוילר נוזל? פיצוץ בצינורות? מערכת החימום נדפקה? אין ברירה, הזמינו אינסטלטור ותשיגו פתרון לבעיותיכם עוד היום! אין מה לעשות, לעתים הזמנה של גוף חימום דוד שמש היא הדבר היחיד העומד בינך ובין אושר מוחלט.

אילו דברים אנחנו יכולים לתת על התחום המעניין דוד שמש סולארי?

- בכל הזמנת טכנאי דודים, כדאי לבדוקיש לאינסטלטור את האישורים הדרושים כפי שדרוש. כמו בכל פעם אחרת, הכי מומלץ לשכור אדם על פי מילה טובה של אדם שעליו אתם סומכים.

- במידה ורכשתם את הדוד לפני פרק זמן הקטן מחמש שנים, וודאי תשמחו לדעת שהוא עדיין תחת אחריות. מצאו את החשבונית והזמינו תיקון מטעם החברה בחינם.

- חשבונות מים שלא תואמים את הצריכה הביתית הם אינדיקציה שעשויה להיות נזילה, גם אם הכל נראה בסדר.

- כדי למנוע תקלות בדוד שמש או חשמל משתלם מאוד להתקין במערכת הראשית מסנן אבנית, וכתחזוקה, לבצע שטיפה פנימית של הדוד בכל שנה-שנתיים.

- בשוק יש טכנאי דוד שמש רבים, שלכולם ידע באמנות האינסטלציה, אך רק מעטים מביניהם גם הוסמך כאינסטלטור. במידה ויש אפשרות לקחת טכנאי שהוא גם אינסטלטור, יופי! כי איש המקצוע יוכל בקלות לעזור לכם גם בבעיה שהתרחבה אל מערכות צנרת נוספות.

בררו פרטים, שאלו את כל השאלות שעולות לראשכם ותוכלו לחזור במהרה להתקלח במים חמים ומעימים!

במידה ואתם מחפשים אנשי שירות, עשו סקר מחירים בין כמה שרברבים וקראו המלצות על איש המקצוע שמעניין אתכם, מספר רגעים של בדיקה ותוכלו לדעת שעשיתם בחירה נכונה, קריאה מהנה!. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים