שובר לפרסום בגוגלהחשיבות הגדולה של שירותי תמלול בזמן אמת

PDF הדפסה דוא
החשיבות הגדולה של שירותי תמלול בזמן אמת - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 26 ינואר 2016 12:19

בחברות ותאגידים רבים מבוצעות ישיבות רבות ומתקיימים עשרות דיונים חשובים אשר ללא פרוטוקול רשום בזמן אמת לא יכולים להיות מתועדים בצורה הטובה ביותר. לכן, כיום בעלי חברות ותאגידים בוחרים לעבוד עם שירותי תמלול בזמן אמת - המתמלל מגיע אל החברה בזמן שנקבע ומתמלל את כל הישיבה או הדיון שמבוצע בצורה מדויקת. כך, נשמר פרוטוקול מדויק מאותה ישיבה או מאותו דיון ובעלי החברה ומנהליו יכולים לעבור על הדברים שנאמרו ועל המסקנות שהוסקו בצורה נוחה ופשוטה גם זמן רב לאחר מכן. כמובן, מדובר במתמלל מקצועי אשר מסוגל להקליד כמות גדולה מאוד של מילים בדקה וכך יכול לתעד כל מילה הנאמרת באופן מדויק מבלי לפספס אף פרט.

איך לבחור שירותי תמלול בזמן אמת?

אם אתם זקוקים לשירות מקצועי של תמלול בזמן אמת לחברה שלכם, חשוב שתבדקו היטב את החברות השונות בתחום ובדקו היטב את הניסיון ואת הותק של כל חברה בתחום. בנוסף, חשוב מאוד לבדוק את הניסיון של המתמלל עצמו וחשוב לבחור מתמלל אשר מגיע מתוך התחום בו עוסקת החברה שלכם. למשל, אם מדובר בחברה לייצור תרופות, מתמלל שאין לו שום מידע בנושא הרפואה לא יוכל לתמלל את הישיבות כראוי שכן בישיבות הללו יאמרו מושגים רבים שהוא אינו מבין בהם ולא יודע כיצד לכתוב אותם כראוי.

כמה עולים שירותי תמלול בזמן אמת?

העלות של תמלול בזמן אמת נקבעת על פי קריטריונים רבים כמו השפה בה מבוצע התמלול, משך זמן העבודה, האם נדרש מתמלל מקצועי (כפי שאמור מעלה, לדוגמא אדם המגיע מתוך תחום הרפואה לתמלול של ישיבות בחברת תרופות) וכדומה. בנוסף, במידה ואתם בוחרים בחברת תמלול לשירותים קבועים תוכלו לקבל מחיר הרבה יותר נוח וסביר לעומת המחיר לתמלול חד פעמי. לכן חשוב מאוד שתדעו להגדיר את הצרכים שלכם היטב ותבצעו השוואת מחירים בין כמה חברות תמלול שונות, השוואה שתאפשר לכם למצוא מחירים סבירים ונוחים אשר לא יכבידו על התקציב החודשי של החברה יותר מידי וכך יהפכו את השירות להרבה יותר כדאי. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים