הישראלים גילו את הפלגות הנופש

הדפסה
הישראלים גילו את הפלגות הנופש - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
רביעי, 19 אוקטובר 2016 15:12

לא עוד בחירה של תיירים בריטים, אמריקאים ואירופאים, הפלגות נופש הפכו למוצר נופש נחשק לתייר הישראלי. המספרים מדברים בעד עצמם, ובשני העשורים האחרונים ניתן לראות עלייה חדה בכמות הישראלים הבוחרים לצאת וליהנות מחופשה איכותית, נופש על אוניה בלב ים וביעדים ייחודיים ואקזוטיים.

לא רק ההבדל בין שייט לבין טיסה, אלא גם ההגעה - הגישה ליעד דרך הים, מציעה אווירה ייחודית ויתרונות שונים ברמה התיירותית, חוויה מיוחדת במינה שתגרום לכם לחשוב איך לא בחרתם להפליג לנופש עד כה.

אם אתם מחפשים את הנופש הבא שלכם, הנה כמה יתרונות מיוחדים להפלגות בכל העולם, יתרונות שיחשפו מדוע כל-כך הרבה תיירים ונופשים מכל רחבי תבל בוחרים שנה אחרי שנה לצאת לקרוז מפנק.

הפלגות נופש עם חבילות שייט משתלמות

החופשה המושלמת כוללת חוויות ייחודיות, אווירה מהנה, אוכל טוב, וחברה נעימה. כל אלו משתלבים בהפלגת נופש איכותית, וממש קשה שלא ליהנות. היתרונות הרבים כוללים בין היתר:

  • הימנעות מטרטורים במעבר ממקום למקום - הכול מסודר בספינה ונגיש מיידית

  • נוחות מרבית - ספינות הנופש להפלגות ארוכות או קצרות מאובזרות בצורה אופטימאלית ונוחות להפליא

  • נוף מהפנט - עוד לפני בחירת היעד, הרי שהמפגש עם נוף ים הוא חוויה של חופשה בפני עצמה

  • מחירים נגישים - חבילות הנופש בהפלגה כוללות אירוח מלא ומאפשרות לכם לישון בשקט בחדר מפנק

  • מגוון יעדים אדיר - מהאיים של בריטניה, דרך הים האדריאתי, ועד הפיורדים של נורבגיה, ועוד.

  • מגוון מחירים - תוכלו להתאים את רמת החופשה שלכם לכיס שלכם, בידיעה שגם אם בחרתם את הזול ביותר - זה עדיין על ספינת נופש איכותית, כך שקשה מאוד לטעות.

מה היעדים הנבחרים?

כפי שבטח הבנתם, ישנם לא מעט יעדים להפלגות נופש בעולם, והישראלים מגלים עניין בכולם. ובכל זאת, ישנם יעדים פופולאריים יותר, בהתאמה לקהלים שונים.

הרבה ישראלים אוהבים להישאר קרוב, ולגלות את הים התיכון בהפלגות למערב אירופה או סביב איי יוון הרבים והמרתקים. אחרים מעדיפים לכוון לצד האוריינטלי ולהפליג בימות המזרח הרחוק, ורבים רוצים לגלות את היופי הלבן והדרמאטי של אלסקה והפיורדים של נורבגיה.

המגוון הולך וגדל, וכל מה שנותר הוא לבחור את ההפלגה לנופש הבא שלכם, ולגלות עולם חדש של חופשות איכות.