הכינו כרטיסי ביקור בת ים פתח תקווה או באינטרנט

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : kurt   
שני, 16 ינואר 2017 11:05

 

כרטיסי ביקור בת ים היא צורת החיפוש הנפוצה ביותר היום לבתי עסק מקומיים בכל תחום, רושמים את בית העסק ומוסיפים את האזור מיד אחריו ולכן אשתמש בצורת החיפוש הזאת לדוגמאות במאמר.  לא מעט פעמים אנחנו מתחבטים בשאלה האם אנחנו צריכים בכלל כרטיסי ביקור. בעולם שכולו פלאפונים ופייסבוק למה בכלל אנשים עדיין מכינים כרטיסי ביקור. אם מישהו ירצה את הטלפון שלי אני פשוט יכניס לו אותו לזיכרון של הפלאפון שלו ויצמיד לו את כתובת המייל שלי ובנוסף הוא יציין בהערות מי אני. או שפשוט אני אתן לו את הדף העיסקי בפייסבוק שלי והוא יוכל להיכנס לשם ולדלות את כל הפרטים בזמנו החופשי.. אז זהו, שזה לא תמיד עובד ככה. לפעמים לאנשים אין זמן להכניס את הפלאפון שלך לפלאפון שלהם או שהם ירשמו אותו לא נכון, לא תמיד אנשים זוכרים מי זה בדיוק השם שהם רשמו והם מוחקים אותו ולפעמים שמישהו יחפש בעל עסק הוא לא יזכור שיש לו אחד כזה שהוא רשם בפלאפון. כרטיסי ביקור בת ים ובכל מקום אחר יתרונם הוא בקצרה שהם לא הולכים לאיבוד כמו נתונים בפלאפון שכן שאין לשם בפלאפון שום דבר שמייחד אותו והא נוטה להעלם או להימחק. לאי מייל שלכם אין סיכוי שהוא יגיע שכן זה לא נמצא מול העיניים וצריכים להיכנס לתוך הפרופיל בפלאפון כדי לראות אותו. לגבי הפייסבוק אותו הסיפור, שתחפשו עורך דין אתם לא תזכרו שם של מישהו בעל פה אלא תרשמו עורך דין וככ אין סיכוי שמישהו יזכור את השם של העסק שלכם אחרי שבוע.

יתרונות של כרטיס ביקור

  • כרטיסי ביקור בת ים מציעה כרטיס שבדרך כלל נשמר באזור מיועד לכרטיסי ביקור וכך תמיד יצוץ מתי שמישהו יחפש בעל מקצוע.

  • הכרטיס מייחד אותך, אפשר לתת לו עיצוב מיוחד עם לוגו מושך וזה יתפוס את העין של חלק מהאנשים וינתב אליכם עוד תנועה. כרטיס מקצועי עושה את העבודה בהקשר הזה.

  • כרטיס ביקור מאגד בתוכו את כל הנתונים עלייך ועל החברה שלך במקום אחד. השם שלך, הלוגו שלך, התפקיד שלך, מה מייחד אותך, האימייל שלך, אתר החברה שלך וכך בכל פעם שמישהו ייתקל בכטיס שלכם הוא ידע בדיוק אל מי הפונה וימצא בדיוק את מה שהוא מחפש. אם מישהו מחפש רופא והוא יתקל בכרטיס ביקור ייחודי של רופא אצלו בארנק מן הסתם שהוא יתקשר אליו ראשון או ייכנס קודם כל לאתר שלו.

  • אפשר להדפיס כמות גדולה של כריסי ביקור אצל כרטיסי ביקור בת ים ולפרסם עצמכם מאוד בזול. פשוט חלקו כרטיסי ביקור בכל מקום שיכול לקדם אתכם ותרוויחו פרסום מעולה שנשאר עם האנשים בכיס שלהם ובתקציב נמוך.

על איזה חומר כדאי להדפיס?

אצל כרטיסי ביקור בת ים יש המון חומרים לבחור מתוכם ויש כאן הרבה עניין של טעם אבל צריך גם לחשוב מה המטרה שלכם. אם המטרה שלכם היא לחלק כרטיסי ביקור בתערוכה שאתם מציגים בה משהו שלכם כדאי להדפיס על כרטיס ללא למיניציה כדי שיהיה אפשר לרשום על הכרטיס עם עט כי יש הרבה אנשים שמוסיפים פרט אחד או שניים על גבי הכרטיס. אם המטרה שלכם היא לחלק כרטיסים בלילה אולי כדאי לשקול להדפיס עם צבעים הזוהרים בחושך. אין גבול ליצירתיות אבל קודם כל כדאי להבין מה בדיוק המטרה שלכם. בקרו עכשיו אצל כרטיסי ביקור בת ים או בכל עסק מקומי הקרוב לביתכם.

 

 


 
מאמרים נוספים :

» שירותי הדפסת לוח שנה

בין אם אתם מחפשים לפתח תמונות משפחתיות ובין אם אתם מחפשים אחר הדפסי גראפיקה מתקדמים יותר, קרוב לוודאי כי עליכם לפנות לעסק של בית דפוס. למרות שזו אינה בהכרח בעייתיות כ"כ גדולה להיכנס אל בתי עסק באזור מקום המגורים, כדאי...

» כרטיסי ביקור לעסקים

אין ספק שלניסיון המקצועי שלכם, לרמת המקצועיות שלכם ולמוניטין שלכם כבעלי מקצוע יש חשיבות גדולה מאין כמוה להגדלת חוג הלקוחות שלכם. אולם כדי להשיג לקוחות חדשים לא אחת יש צורך באמצעי שיווק ופרסום. אין עוררין על כך שאמצעי...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים