שובר לפרסום בגוגלהכל אודות סוגי מדרסים שונים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
ראשון, 19 אוגוסט 2018 13:23

כיום קיימים המון מכונים אשר מכינים מדרסים בהתאמה אישית, אך אנחנו כצרכנים פחות מבינים בשפה המקצועית מה אומר כל סוג של מדרס. במאמר זה ננסה לתת רק על סוגי המדרסים הקיימים.

אז מהו מדרס?

מדרס הוא אביזר שמכניסים לתוך הנעל והוא משנה למנח כף רגל את היציבה, סופג זעזועים מפחית את הכאב ומשפר את הנוחות.

את המדרסים מומלץ לעשות אצל אורטוטיסט מומחה שמבצע בדיקות התאמה אישיות.

קיימים סוגי מדרסים שונים המותאמים לכל אחד,

-          מדרסים לספורטאים – אלו מדרסים אשר מותאמים לספורטאים שחשוב להם לשמור על רגלם. ברוב מקצועות הספורט עומדים רוב היום על הרגליים ולכן חשוב לקנות מדרסים איכותיים.

-          מדרסים לריצה – אלו מדרסים אשר מותאים לאצנים או כאלו רציתם מרתונים שמעוניינים להמשיך לרוץ בבטחה.

-          מדרסים לחולי סוכרת – מדרסים אלו, מתאימים לחולי סוכרת או בעלי רגל סוכרתית. מדרסים אלו עוזרים בהחלמת הכיבים הקיימים.

-          מדרסים ביומכניים – מדרסים ביומכניים אלו מדרסים המתאימים למטופלים שסובלים מדפורמיה בכף הרגל, פלטפוס או גמישות יותר.

לא חשוב אלו מדרסים תבחרו, אם לספורט, לנעלי עקב, לריצה או לטיולים, חשוב לבחור מדרסים אורטופדיים מאיכות מצויינת, שהתאימו אותם אישית למנח כף הרגל שלכם.


 
מאמרים נוספים :

» מדרסים בחיפה

האם אתם סובלים מכאבים בזמן ההליכה או במהלך האימון הגופני? האם רכשתם נעליים חדשות ובחנות הן היו נוחות אך כאשר צעדתם מספר דקות התחלתם לחוש בכאבים בלתי נסבלים בכף הרגל? אם כן, כנראה שעליכם להתאים מדרסים לרגל. אם אתם תושבי...

» בעיות אורטופדיה

אורטופד, אורטופדיה, אורטופדיית כף הרגל והקרסול, דר' פלקס אורטופדיה, שטינר אורתופדיקה, אורטופדים, נעלי נוחות, נעליים אורטופדיות, מדרסים בהתאמה אישית, נעליים אורטופדיות בהזמנה אישיתהבעיות השכיחות ביותר בתחום אורטופדיית...

» אורטופדיית ספורט

שטינר אורתופדיקה, דר' פלקס אורטופדיה, ספורט אורטופדי, רפואת הספורט, מומחה באורטופדיית ספורט, אורטופדיית הספורט, אורטופדיה, אורטופדיית הספורט, ספורטאים, נעלי ספורט אורטופדיות, מדרסים לספורטאים, אביזרי שיקום, המכונים...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים