שובר לפרסום בגוגלהכל בתוך קופסאות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
ראשון, 01 ינואר 2012 11:04

איך לארוז לך את זה? אנו נמצאים בתקופה אשר בה הכל מוכר, דוחפים לנו פרסומת באופן בלתי פוסק והעיניים לא מקבלות רגע של מנוחה. ליתר דיוק, המחקרים הוכיחו שהאדם הממוצע נאלץ לקבל עשרות תשדירים ופרסומות במהלך יום אחד! בין אם הכוונה לפרסומות על אוטובוסים, תשדירים ברדיו או אפילו באייפון - מדובר בכמויות עצומות של מידע שהמוח משתדל לסנן.אז אילו דרכים אתם מכירים, שיובילו את המפרסם לתוך הראש של הצרכנים? הדפסה על שקיות זו גם אפשרות. עוד מעט נמנה את היתרונות.

כדאי לדעת לגבי קופסאות


המפרסמים מנסים ללא הרף להגות שיטות שיווק, שרובנו עדיין לא ראה. שקית נייר מעוצבת או מארז לממתקים היא אופציה מעניינת שתעזור לפרסם מוצרים מסויימים, היות ואסטרטגיית שיווק זו - לא מנצלת פורמטים שחוקים, כמו רדיו או האייפון.

המוח הכשרוני שלנו כבר רגיל לברור את הפרסומות הרגילות באופן אוטומטי. ומכאן, הרעיון הייחודי של הפצת המוצר בצורה לא קונבנציונאלית - מושך את העין וגורם ללקוח להתעניין.

קהלי היעד מצליחים להתעלם מחסויות ופרסומות גם באופן מכוון, באמצעות הממיר המקליט ויותר בפשטות ע"י הזזת המבט. כשהמשווק מפרסם מותג שנרכש במארז מהודר, הלקוחות די נאלצים להיחשף לפרסומת.

מהם המאפיינים של האריזה המעוצבת?


בשונה משקיות רגילות, השקית המעוצבת תהיה גדולה יותר, מעוצבת בסגנון אחר ויתכן שגם מורכבת מחומר מיוחד. הכל בשביל לתפוס את העין. ניתן להניח ששקיות מודפסות יקבלו צורה מיוחדת - כדי שיצליחו להעביר באופן ברור את הרעיון השיווקי שעומד מאחורי החברה. העיצוב יכול להתבטא כמארזים לטייק-אוואי, קופסת תכשיטים ומבחר צורות אחרות, לאור התקציב והקונספט הפרסומי.

לא רק למפרסמים


הרעיון של קופסאות מתנה אינו רלוונטי לגופים המפרסמים בלבד, כי אם גם לאדם הפרטי; תוכל להעניק מתנה לחג בתיבה מעוצבת במיוחד, סט פונדו באריזה מהודרת, או גם מארזים מדהימים לממתקים. מארזים כאלה אפשר לקשט עם מדבקות פרחים או סרטי ביצה, הכל על פי המתנה עצמה.

אין ספק שמה שיותר חשוב הוא תכולת המארז, אבל תתפלאו לגלות כמה השפעה יש לשקית.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים