שובר לפרסום בגוגלהכל על שעווה לגברים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : עוז   
שלישי, 05 נובמבר 2013 09:48

טיפול קוסמטי לגברים זוכה לפופולאריות הולכת וגדלה בכל רחבי העולם. בימינו, גברים רבים פונים לטיפול קוסמטי כדי לטפל בעור שלהם ולהסיר שיער גוף לא רצוי.

מהגבות ועד לבהונות, וכל מה שביניהן – גברים התחילו כבר לפני שנים לגלח את שיער הגוף ולמרוח קרם מסיר שיער על העור, אבל נהגו לעשות זאת בפרטיות המגוננת של ביתם. העובדה מלמדת שכל השיטות האלה יכולות לגזול זמן רב ולספק חלקלקות רק למספר ימים לפני שיחל הגירוד הנורא של צמיחת השיער המחודשת.

למרבה המזל שעווה לגברים היא דרך קלה ומהירה להסרת שיער גוף לא רצוי, בלי הבלגן של קרמים או סכיני גילוח. התוצאות לא רק שמחזיקות מעמד זמן ארוך יותר, אלא גם מספקת בונוס לטכנאים, שכן לשיער יש הרגל להתחיל לצמוח בחזרה.

הדמוגרפיה

אמנם, שעווה לגברים הייתה תמיד נפוצה במגזרים שונים של הקהילה הספורטיבית אבל, בשנים האחרונות הפופולאריות של הסרת השיער לגברים מרקיעה שחקים ויוצאת מחוץ לזירת הספורט ומתפשטת לכל הגילאים ולגברים מכל רקע שהוא.

הסרת השיער מדורבנת גם על ידי ההתעניינות התקשורתית שמפרסמת צילומים של כוכבי קולנוע וכוכבי ספורט שגופם חלק וללא שיער. בעקבות זאת, נוטים יותר ויותר גברים בעולם המערבי לנקוט בצעד הנועז ולהיכנס למכון יופי כדי להסיר את שיער הגוף. נראה שהמגמה בעתיד היא שיותר ויותר גברים יבינו שטיפוח טוב חורג משיער הראש, והשעווה הופכת לאחד הטיפולים המבוקשים ביותר על ידי שירותי הספא ללקוחות ממין זכר.

מפועלי בניין ועד לבנקאים – הסיבות האישיות לטיפולי שעווה לגברים הן רבות ומגוונות, כמו מגוון הגברים שבא לקבל טיפול זה:

-          גברים רבים מוצאים שלהיות נטולי שיער מעניק להם הרגשה נקייה יותר, קרירה יותר ונוחה יותר, במיוחד בחודשי הקיץ

-          לקוחות אחרים מתביישים בשיער הגוף שלהם, או שהם או בנות זוגם פשוט מעדיפים את המראה החלק.

-          ברמה המעשית, לעיתים קרובות לגוף חסר שיער יש יתרונות שקשורים לספורט כמו: שחייה, אתלטיקה ורכיבה על אופניים. מה שהופך את השימוש בשעווה לתוספת נהדרת לשירות שמקבלים הספורטאים מהמאמן האישי, מהמטפל בעיסוי ומהמטפל בספורט.

-          גם בחורים עם פירסינג וקעקועים הם קהל שבוי, כי השעווה מאפשרת להם להראות את יצירות האומנות שמקועקעות על גופם, מבלי שיצטרכו להסתיר אותן מתחת לשיער. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים