שובר לפרסום בגוגלהמסת שומנים – מהי השיטה ומהם יתרונותיה?

PDF הדפסה דוא
המסת שומנים – מהי השיטה ומהם יתרונותיה? - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
רביעי, 24 פברואר 2016 14:05

עד לפני כמה שנים, מי שביקש להיפטר מעודפי השומן שלא ניתן היה להסיר בדרך טבעית מסיבות כאלה ואחרות, היה צריך לעבור ניתוח שאיבת שומן, עם כל מה שזה אומר, הרדמה, ניתוח והתאוששות. כיום, נוצר מושג חדש הנקרא המסת שומנים, והוא מתייחס למספר שיטות המאפשרות להגיע לתוצאות זהות של שאיבת השומן, אך ללא התהליך הפולשני שמצריך זמן החלמה ארוך וממושך הפוגע בשגרת החיים, בגוף ובעבודה.

שיטת המסת השומנים הולכת וצוברת ביקוש בשנים האחרונות. לפניכם מרוכזים יתרונות השיטה של המסת שומנים:

כולנו חושקים במראה חטוב, ומנסים במרוץ השנים דיאטות ושיטות שונות להיפטר מהמשקל העודף.
בעבר, הדרך המרכזית בה אנשים נפטרו מהשומן העודף שנצבר הייתה דרך ניתוח שאיבת שומן. לתהליך היו הצלחות רבות אך גם חסרונות רבים. לאחר הניתוח, העור היה נוטה למראה מדולל, מצולק ובלתי אסתטי, ולכן המטרה המרכזית התפספסה. בנוסף, שאיבת השומן הייתה פוגעת בכלי הדם, ולכן המטופלים נאצלו לחבוש את אזור הניתוח לאורך זמן רב. הטיפולים החדשניים של המסת שומן ללא ניתוח, מונעים את האפשרות של פגיעה בכלי דם, ואת הצורך לעבור ניתוח שעשוי להוביל לסיבוכים שונים. התהליך של המסת השומן מתבצע בהרדמה מקומית בלבד, והתוצאות הנהדרות שלו נראות תוך זמן קצר. תקופת ההחלמה מהתהליך היא בת מספר ימים, לרוב בין שלושה לשבעה ימים בלבד. מרבית המטופלים זקוקים לטיפול אחד בלבד כדי להשיג את המטרה. יתרון נוסף הוא שלא צריך לעבור ניתוח ואשפוז, ולכן אפשר לחזור לשגרה ולעבודה תוך יום יומיים.

על אף שהמסת השומן כאלטרנטיבה לשאיבת שומן הופכת להיות נפוצה יותר במרפאות האסתטיות, אין להתייחס לכך בקלות ראש, וחשוב לבחור במרפאת מומחים בלבד עם מוניטין מוכח בתחום המעסיקה רופאים מיומנים לצורך ביצוע ההליך. התהליך מתבצע על ידי כירורגיים ולכן אין להקל ראש ולתת למישהו אחר לעשות זאת בגופכם. כמו כן, חשוב לבצע סקר מחירים בין המרפאות והרופאים השונים, לקבל מספר המלצות וחוות ודעת, להתרשם מהמרפאה, לקבל הדרכה והסבר מלא ולבדוק כי המרפאה משתמשת בטכנולוגיות ומכשור מתקדם וחדיש בלבד.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים