שובר לפרסום בגוגלהסבר על קייטסרף - SUP

PDF הדפסה דוא
הסבר על קייטסרף - SUP - 1.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : yael   
רביעי, 27 אפריל 2011 09:40

SUP  ובמילים אחרות: Stand Up Paddle הוא מונח מתחום גלישת הגלים. קייטסרף כולל גלישה בישיבה באמצעות תושבת מתאימה. היא אמנם מגבילה את הגולש, אך בהחלט מיועדת לתפיסת תאוצה.


הגולש לא עסוק בייצוב הגוף, ולכן יש לו יתרון על-פני הגולשים העומדים. עם זאת, גלישה בעמידה היא חוויה אתגרית מן המעלה הראשונה. הגולש הבוחר בגלישת SUP משלב בין כמה תחומים: גלישה, אימון גופני וחתירה בים.

מן הסתם, לא ניתן לבצע גלישת SUP בבריכה, גם אם מפעילים פונקצייה של גלים מלאכותיים. לשם כך צריך להיעזר במרחבים פתוחים, אין-סופיים ובלתי צפויים.

 

SUP מתבצעת עם פאדל בורד ומשוט לחתירה. מדובר בתחושת התמודדות אמתית של האדם מול הטבע, שלך מול הגלים – בלי ציוד ותלות במכשירים או במדריך. לעומתו, קייטסרף תלוי בהחלט ברכישת ציוד מתאים לצורכי בטיחות ובנוסף גם תלות מסוימת ברמת מיומנות הנרכשת במהלך הזמן.


איך אמר פעם מדריך גלישה קייטסרף וותיק בראיון טלוויזיוני – אם עושים קייטסרף אי-אפשר לעשות 'על הדרך' גם SUP. אפשר בזה אחר זה, אבל לא בו-זמנית. למה? פשוט, כי הם מנוגדים זה לזה בתפישת הפעילות במרחב. SUP מבוסס על עמידה לבד מול הים (כל שצריך להביא לים: משוט וגלשן), ואילו קייטסרף מחובר לעזרים כמו מצנח, בר היגוי, כבלים, סרף בורד דו-צדדי או חד-צדדי לבטיחות ותלוי בהם לצורך הפעלתו. אם רוצים גם להתמקצע, צריך להצטייד במדריך. 
מאמרים נוספים :

» Reducing the Losses of Fuel Distribution- At a Global Fuel Company

In 2007, a global fuel company, from a giant energy company, acquired 800 fuel stations, including 400 convenience stores.Expansion of the company’s presence in the international market, involved re-evaluating company processes, including the distribution process of fuel to the stations. Thus, C&G Logistics Solution Company was selected to examine how to reduce losses of fuel...

» כך תבחר תוכנת שליטה על כיתה, האיכותית והמתאימה ביותר לכיתה שלך!

בדיקה השוואתית חושפת פערים מהותיים בין המציאות לבין מידע סובייקטיבי המסופק ע"י יבואנים וסוחרים. בעזרת מאמר זה תוכל לזהות ולנטרל מסרים מגמתיים הטעיות ומניפולציות שיווקיות המזלזלות באינטליגנציה שלך ולקבוע בעצמך איזו...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים