שובר לפרסום בגוגלהסדר חוב עם הבנק - מה חשוב לדעת?

PDF הדפסה דוא
הסדר חוב עם הבנק - מה חשוב לדעת? - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 17 פברואר 2015 13:01

הגעתם לחוב שנראה לכם שלעולם לא תוכלו לצאת ממנו? חכו רגע לפני שאתם מרימים ידיים. במידה ויש לכם חוב מול הבנק חשוב שתדעו כי לבנק יש אינטרס לסגור אותו מולכם. אמנם, לאחר שתסגרו את החוב יכול להיות שתתקשו מאד לקבל אשראי למשך מספר שנים ועם זאת אין זה אומר שלא תוכלו לסגור אותו. אם יש לכם חוב יש באפשרותכם להגיע להסדר חוב עם הבנקים כאשר ככל שיהיה לכם יותר מידע כיצד לעשות זאת כך תוכלו להגיע לתוצאות טובות יותר. חשוב לדעת, אם אתם מרגישים שאין באפשרותכם לנהל כראוי את ההסדר, תוכלו לגשת לאיש מקצוע אשר יבצע עבורכם הסדר חוב עם הבנק וישיג לכם את התוצאות הטובות ככל שניתן.

הסדר חוב עם הבנק ביוזמה אישית

אזרחים רבים מפחדים מצלצול הטלפון אשר עלול להגיע מהבנק. מבחינתם מדובר על צלצול אחר צלצול וכל צלצול כולל מתח ומשאיר צלקות אישיות. חלק מהאזרחים בוחרים להפסיק לענות לטלפונים מתוך מחשבה שאולי אלו יפסיקו או שאולי הימנעות מהשיחה תקל עליהם באותו היום. התעלמות מהשיחות אינה מומלצת בכלל ויותר מכך, ככל שהמטפלים בחוב נמצאים בדרגה "נמוכה" יותר (פקידי הבנק מול המנהלים, מנהל הבנק מול עורך הדין של הבנק), כך העלויות בטיפול יהיו נמוכות יותר. ברגע שהאזרח רואה כי יש לו בעיה בחשבון וקושי מומלץ מאד שהוא יגיע לבצע הסדר חוב עם הבנק וימנע מהגעה לעו"ד חיצוני אשר יגבה ממנו גם שכר טרחה. יוזמה של בעל החוב ליצור הסדר של החוק מול הבנק יכולה להיתפס חיובית בעיני הבנק.

הסדר חוב עם הבנק כשהתיק בידי עו"ד

ברגע שהתיק מגיע לעו"ד יהיה על בעל חשבון הבנק לשלם גם את שכר טרחת עו"ד. במצבים אלו לפקידי הבנק או למנהלי הסניף כבר אין דרך לעזור לבעל החשבון ואת הסדר החוב מול הבנק מנהל בעל החשבון מול עורך הדין. בעל החשבון יכול לנהל משא ומתן ולהציע לפרוס את חובו כאשר חשוב לדעת מהן יכולותיו לעשות זאת והוא יכול לקחת מומחה שיבצע עבורו הסדר חוב עם הבנק אם הוא מרגיש שאין באפשרותו לנהל לבד את עניינו.
 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים