שובר לפרסום בגוגלהסכם לחיים משותפים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שני, 27 אוגוסט 2018 08:48

בארץ ישראל הנישואים באופן רשמי הם כאלה אשר עברו דרך הרבנות והם נשואים כדת וכדין. בין כל אלה ישנם זוגות שלא נשואים באופן הזה אם בשל בחירה שלהם של דרך חיים אחרת ללא נישואים רשמיים ואם בשל המצב שבו המדינה מכתיבה נישואים בדרך מסוימת כשאר זוגות רבים כמו פסולי חיתון, כהן גרוש וזוגות בני אותו המין לא יכולים להתקדם אל נישואים בצורה הרשמית.

כך יש לא מעט זוגות שמחפשים אחר פתרונות יצירתיים עם המעמד של ידועים בציבור,  כאשר מעמד זה עדיין לוקה בחסר והוא לא קיים מבחינה רשמית עד אשר אותם בני זוג יערכו הסכם ידועים בציבור תקין ורשמי, ויפנו לאישור המעמד באופן חוקי רשמי מהגורמים הנדרשים(בית המשפט לענייני משפחה).

איך סוגרים את הפערים

לאחר שזה כבר נעשה ברור כי כל זוג אשר חי בצורה של ידועים בציבור בתור כאלה אשר חולקים משק בית משותף ולא רדומים בתור נשואים מבחינת מוסד הנישואין בארץ בצורה רשמית,  צריכים רק להקפיד ולסגור את כל אותם פערים אשר קיימים מבחינת החוק בארץ וזאת כדי שלא ייווצר מצב לא נעים בו החוסר הזה נמצא לרועץ שני בני הזוג או אחד מהם בשעה בה בוחרים לפרק את מערכת היחסים.

יצירה של הסכם ידועים בציבור הוא כזה שבו מפרטים את כל הרכוש שאותו חולקים לצד סעיפים אחרים נוספים שיכולים להיות חשובים עבור יצירה של משק בית בצורה עובדתית רשומה ומאושרת מבחינה חוקית. את הסכם עצמו לא עושים באף דרך עצמאית עי ידי שיטוט וחיפוש אחר הסכם גנרי בגוגל כי אם רק דרך עורך דין, וכך מוודאים כי לא נשות טעויות הרות גורל שרק בדיעבד מגלים. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים