שובר לפרסום בגוגלהעולם צועד לשם - פיתוח אפליקציות למכשירי אייפון

PDF הדפסה דוא
העולם צועד לשם - פיתוח אפליקציות למכשירי אייפון - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
רביעי, 22 מאי 2013 12:40

כדאי להשקיע בפיתוח אפליקציות לאייפון

בימינו הדרך של כל עסק להתקדם ולהצליח לפרסם את עצמו היא דרך שעוברת בשימושים שונים בטכנולוגיה המפוארת שבה מתהדר העידן שלנו, ויש לכך הצדקה רבה, כי הטכנולוגיה מאפשרת לנו להגדיל את חוג הלקוחות של כל עסק בישראל ומחוצה לה.  אם בעבר קיומו של אתר אינטרנט עשה את העבודה, הרי שהיום ללא אפליקציה העסק נראה מרושל ולא מספיק רציני. זה מה שגורם לכל כך הרבה עסקים לפנות לקבלת השירות של פיתוח אפליקציות לאייפון, ולמען האמת, יש בכך היגיון רב. אומנם זה נכון שככל שחולפות השנים יש יותר ויותר שימוש במערכת ההפעלה של אנדרואיד, אך אין ספק שהיציבות של חברת אפל היא יציבות שגורמת לכך שיהיה שווה לבעלי העסקים לבחור להשקיע גם בפיתוח אפליקציה למכשירי האייפון.

שימוש יתרונות המכשיר

אין ספק שאחד מהדברים החשובים ביותר בפיתוחן של אפליקציות שונות לאייפון זה לעשות שימוש בנתונים ובתכונות של המכשיר הספציפי הזה. כדוגמאות לכך ניתן לראות הרבה אפליקציות שעושות שימוש במערכת של GPS שקיימת במכשיר, כלומר אפליקציות שמבוססות על מיקום, או אפליקציות אחרות שעושות שימוש ביכולת להעלות קטעי וידאו מהמכשיר עצמו.

קיימים הבדלים בין פיתוח אפליקציות לאייפון ובין פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

כאשר מדברים על פיתוח אפליקציות לאייפון מדברים למעשה על פיתוח שונה בתכלית לעומת הפיתוח של האפליקציות לאנדרואיד, ואפשר לראות את השוני בתחומים רבים. ראשית, שפת התכנות היא שונה, כי לפיתוח אפליקציות לאייפון עושים שימוש ב Objective C. בנוסף, מי שרוצה להיות מפתח של אפליקציות לאייפון חייב להיות רשום בתור איש מקצוע במאגר הנתונים של חברת אפל, ובנוסף לכל אלה, כדי לפתח אפליקציות לאייפון, יש לעשות שימוש במכשירים של חברת אפל בלבד (מחשב וטלפון נייד). 
מאמרים נוספים :

» פיתוח אפליקציות – עשה ואל תעשה

שוקלים להשקיע בפיתוח אפליקציה? מחפשים ? לאייפון? רוצים לתת לאפליקציה שלכם את הסיכוי הטוב ביותר להצליח? יש כמה כללים בסיסיים לפיתוח אפליקציות מוצלח אך לא פחות חשוב הוא לדעת להימנע מטעויות נפוצות.מה מאפיין אפליקציה...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים