שובר לפרסום בגוגלהפלגה רומנטית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אבנר כהן   
שלישי, 30 יולי 2013 11:49

זוגות רבים מחפשים דרכים חדשות לבילוי רומנטי ולא לכמה שעות. רחוק מהעבודה היום יומית רחוק מהשגרה המשפחתית והחברתית. אחת הדרכים לעשות שינוי היא הפלגה רומנטית.מאחר ולרוב הזוגות אין את כל הזמן שבעולם לעצמם וכולם חיים את חיי השגרה והכניסה לשגרה כל אלה גורמים לזוגות להתרחק מעט ולבלות זמן איכות וזמן רומנטי יחד מעט מאוד זמן.מדי פעם בוחרים הזוגות להתרחק ולהקדיש את הזמן שיש להם לזמן רומנטי.

כדי לממש את רצונותיהם של בני הזוג ניתן לשכור יאכטה ולצאת לים הפתוח. תיאום מראש עם חברת היאכטות מאפשרת הזמנת ארוחת גורמה רומנטית לאור נרות עם בקבוק שתיה חריפה ומוסיקת רקע שאותם אוהבים בני הזוג וזוכרים עוד מהימים בהם היו יותר מבלים ביחד.

למי שהזמן והכסף עומדים לרשותם יכולים להצטרף להפלגה רומנטית על גבי אוניות שייט שיוצאות מנמלי הארץ ושטות בים התיכון. בכל אחת מהמדינות השוכנות לחופו של הים התיכון עוגנת האונייה והנוסעים יורדים לטיול קרקעי באזור.האונייה משמשת כמלון צף.

הפלגה רומנטית יכולה לבוא לידי ביטוי בפינוקים המוענקים לבני הזוג כמו הגשת האוכל בתא הפרטי. טיפולי ספא וקוסמטיקה או בילוי במועדון הלילה שעל האונייה.כל מי שחווה בדרך זו או אחרת הפלגה רומנטית מעיד שזו הייתה חוויה מתקנת והם ממליצים לזוגות שחייהם נכנסו לשגרה ולרוטינת עבודה בית ילדים, לעשות זאת מדי פעם כדי להחזיר את הרומנטיקה לחייהם.

 

נישואין אזרחיים

 

ישנם בישראל זוגות רבים שמסיבות כאלה ואחרות הם פסולים לנישואין באמצעות הרבנות. זוהי יכולה להיות סיבה שאחד מבני הזוג אינו יהודי או שושלת היהדות במשפחה אינה מספיקה, זה יכול להיות כהן שרוצה לשאת גרושה או ששני בני הזוג הם מאותו המין, ויש עוד הרבה דברים הפוסלים את בני הזוג מלהקים חופה וקידושין בישראל.

העלייה מברית המועצות הביאה איתה זוגות רבים שאחד מהם אינו יהודי על פי חוקי הרבנות למרות שמישהו בעברם היה יהודי ואף סבל מכך לאורך כל השנים שחי בברית המועצות. אף שזוג שאינו נישא בחופה יכול להקים משפחה והילדים יוכרו על ידי הרשויות רבים מבין הזוגות בכל זאת מעוניינים לעבור את הטכס.מאחר ואין בישראל נישואין אזרחיים על הזוגות למצוא פתרונות מחוץ לגבולות המדינה.

בעבר הייתה קפריסין המדינה אליה נסעו הזוגות להתחתן. הם קיימו את הנישואין האזרחיים באי וחזרו לארץ לחגוג עם בני המשפחה. זוגות אלו לא הוכרו על ידי המוסדות הממשלתיים ולרבות היה עליהם לפנות לבית המשפט שייתן צו להכרת הנישואין.בשנים האחרונות יותר  מדינות באירופה ובעולם כולו מאפשרות לזוגות ישראלים לקיים טכס נישואין אזרחיים.חברות התיירות בארץ מצאו בנתח זה של יוצאים לחו"ל פוטנציאל להרחיב את עסקיהם ויצאו בהצעות לזוגות של חבילות נופש וירח דבר.

זוגות אלו בנוסף לסידורי הטכס עצמו יכולים לרכוש לעצמם מקום בבית מלון ולהשכיר רכב למספר ימים. שילוב של חתונה עם ירח הדבש.הנישואין האזרחיים כאמור אינם מוכרים על ידי מוסדות המדינה בגלל התנגדות הרבנות ולכן הזוגות שעברו את טכס הנישואין האזרחיים פונים לבית המשפט על מנת שיכיר בנישואין שלהם דבר שיאפשר להם לקבל את כל הזכויות וההטבות המוקנות לזוגות הנישאים בארץ.ישנן הטבות הניתנות לזוגות נשואים שהן משמעותיות בתחילת הדרך כמו קבלת משכנתא לרכישת דירה למי שהוא יוצא צבא. רבים מבין הזוגות שנפסלו לנישואין שניהם שרתו בצבא והם אינם יכולים לקבל את המשכנתא מאחר ואינם רשומים כנשואים. כל זאת נכון לגבי כל הטבה או הנחה המוכנת לזוגות שהקימו חופה וקידושין באמצעות הרבנות. 
מאמרים נוספים :

» גירושין אזרחיים בישראל - התרת נישואין בבית המשפט

בעולם אידיאלי היו כל בני זוג קובעים מראש מה יקרה אם תישבר שותפותם לחיים וייאלצו להתגרש. דבר המונע חיכוכים ומריבות העלולים להימשך שנים. בשנים האחרונות מתרבים הזוגות אשר נוהגים כך וחותמים על הסכם ממון או הסכם טרום...

» רומנטיקה ובילויים בלב ים

 רומנטיקה ובילויים בלב ים הטרנד האחרון בעולם הנופש והבילוי מביא עימו רענון וחידוש ומציע מגוון רחב של הפלגות בארץ ובעולם למטרות שונות. הפלגות לקהל הרחב קיימות כבר שנים רבות, אך לאחרונה הפכו הפלגות אלולהיות אלטרנטיבה...

» חו"ל שייט יאכטות

טיול עם יאכטות בחו"ל זהו תחום שהישראלים שאינם סקיפרים עדיין לא מכירים. רוב הישראלים יוצאים לטיולים קונבנציונאליים באופן פרטי או מאורגן.מאמר זה פונה לאנשים שמעוניינים בטיולים מיוחדים המשלבים יאכטות, ים, נופים יפים...

» חתונה אזרחית בפראג ובכלל.

מי? למה? ואיך? – מדריך למתלבט.ההיסטוריה של מוסד הנישואים:הליך הנישואים או המחוייבות הזוגית הינו הליך עתיק יומין.אם בעבר הרחוק, גבר היה רוכש לעצמו אישה על ידי חטיפתה או קנייתה מידי אביה או אחיה, הרי שכיום, ברוב מדינות העולם...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים