שובר לפרסום בגוגלהשילוב המנצח - טיפוח אישי עם היגיינה אישית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : טל זולברג   
רביעי, 11 ינואר 2012 14:32

כאשר מדברים על טיפוח, המחשבה הראשונה שעולה בראש היא טיפוח ההופעה החיצונית. המראה האישי חשוב לכל אחד מאתנו ואנחנו משקיעים הרבה זמן וכסף בקניית מוצרי טיפוח רבים ביניהם קרמים לטיפוח עור הפנים, שמפו לטיפוח השיער, קרם גוף לטיפוח העור ועוד, הכול בכדי להשיג מראה נעים ומטופח.

טיפוח אישי מעלה את הביטחון העצמי

טיפוח ההופעה החיצונית היא דרישה ראשונה במעלה בהרבה מאוד מקומות עבודה בימנו. אין ספק כי אדם מטופח מקרין אוירה נעימה יותר, נותן תחושה כי הוא מודע לעצמו וחשוב לו להיראות במיטבו על מנת לשרת אותנו. בין אם מדובר בפקידה בבנק אשר מקבלת את פנינו, מנהל עבודה במפעל תבלינים או מוכר בחנות בגדים. העולם המודרני תופש את ההופעה החיצונית המטופחת ככרטיס כניסה וכצעד ראשון לכל פעילות בה האדם מציג את עצמו בפני אחרים.

מחקרים הוכיחו כי אדם בעל הופעה חיצונית מטופחת יהיה מסוגל לקבל תגובות חיוביות רבות יותר כאשר יפנה לאנשים (הן בהצעת מוצר, שירות או כל פניה אחרת), לעומת אנשים אשר המראה שלהם מוזנח ולא מטופח.

טיפוח אישי לפנים ולגוף

חשיבות הטיפוח גרמה לפיתוח תעשייה ענפה ומצליחה מאוד, המכילה בתוכה אלפי פריטים בתחומים שונים. המוצרים מתרכזים בטיפוח הפנים והגוף, מוצרי קוסמטיקה, מוצרים לטיפוח השיער ועוד.

טיפוח אישי מתחיל בטיפוח הפנים והגוף, אולם משפיע רבות גם על התפיסה האישית של הפרט את עצמו ואת גופו. טיפוח ההופעה ממקנה הופעה המקרינה בריאות, אנרגיה טובה ומראה בריא הנובע מטיפול אישי בהיגיינה של הפנים והגוף.

היגיינה היא חלק בלתי נפרד מהטיפוח האישי, כמו לדוגמא:

  • היגיינה של הידיים - טיפוח היד בקרמים, סבונים, לק לחיזוק הציפורנים ועוד.
  • היגיינה של השיער -  שמפו ומרכך המתאימים לסוג השיער, שמפו נגד קשקשים, קרם לחות ועוד.
  • היגיינה של הגוף – סבונים, סבונים לשטיפה אינטימית, מגבונים לניקוי ועוד.
  • היגיינה של הפנים – מי פנים, קרם לחות, מסכות ועוד.
  • היגיינה של העור - קרם דאודורנט לגוף, משחות לטיפול בריחות זיעה ועוד. .

כדאי לשים בושם לא רק למסיבות...

בכל אירוע , בכל הזדמנות בכל התקשרות חברתית , עסקית או בן-אישית מומלץ להקפיד על הופעה אסטטית, נקייה, בריאה, ומטופחת שכאמור זהו תנאי הכרחי להצלחה ראשונית. הבושם גם הוא חלק אינטגרלי במערך ההופעה והוא מעין תוספת הטאצ' האחרון למראה הכללי.  לבישום משתייכים גם קרמים ריחניים של הפנים והגוף וגם דאודורנטים. יש להקפיד שריח הדאודורנט יהיה תואם לריח הבושם אוו שיהיה ניטרלי ללא ריח, כדי למנוע "התנגשות ריחות" שלעיתים עושה את הפעולה ההפוכה מעירוב שני ריחות שאינם משתלבים אחד עם השני. יצרני הדאודורנטים מבטיחים רעננות ותחושת היגיינה לאורך כל היום.

טיפוח אישי, היגיינה, קרם פנים, שמפו, קרם גוף ועוד ועוד, אלו הן חלק ממילים שצריכות להיות שגורות בלקסיקון שלכם, שהרי טיפוח אישי יגרום לכם להצליח יותר ולחייך יותר, וזו הבטחה !!!

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים