שובר לפרסום בגוגלהשכרה לטווח קצר בבת ים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : יוסי בוזגלו   
ראשון, 08 אפריל 2012 10:17

השכרה לטווח קצר בבת ים עשויה עשויה להוות שם גנרי וסנונית המבשר על שגשוג כלכלי בעיר, כמעיד על יציבות, ביקוש ואפשרות לתחלופה גבוהה במגורים ועסקים. אולם השכרה לטווח קצר בבת ים היתה עד לאחרונה חלום באספמיה: בשימוש תמים נותרה ללא שימוש, ובפלילי, ובכן – נכתב ולא יסף. אך לא עוד:

שרשרת ארועים, מקצתם למין התקופה האחרונה, הופכת את העיר בת-ים לברירה אטרקטיבית שיש לתת עליה את הדעת בכובד ראש, ואת הפרגמנט השכרה לטווח קצר בבת ים לאופציה אטרקטיבית במיוחד.

 

תחילת תהליך השינוי נעוץ בארועים גלובליים ודומסטיקיאליים:

 

נפילת בנק ליהמן ברדרס בארה"ב היתה אבן הדומינו הראשונה בראלי המשבר הכלכלי מסוף העשור הקודם. המשבר לא פסח גם על ישראל על אף איתנותה המפתיעה בהשוואה למדינות במערב, וטרם הגענו לישורתו האחרונה. האביב הערבי, שמתקדר לסתיו גרעיני, היה הסנונית שהקדימה – ובעצם בוששה - בכדי לבשר את מחאת יוקר המחיה, ושעיקרה עוד לפנינו: עליה עצומה במחירי מוצרי היסוד, נסיקה כבירה בישראל במחירי הנדל"ן, כולם סמן לירידה תלולה וארוכה שאת סופה מי ידע - באכות החיים.

 

הפתרון המפתיע בשוק הישראלי למצב-

 

דוקא ערי הלווין שבשולי המגלופוליס הישראלי – תל-אביב, בצבצו לנבוט כאלטרנטיבה שפויה בהתרגשות התהפוכות הכלכליות: הישראלים עשויים להבין כי גם ובעיקר בת ים יכולה, ממש כפי שנתניה, אבן-יהודה ו-פתח תקווה מיצבו עצמן כאפשרות ריאלית וצנועה כלכלית למחיה במרכז; ודי לחכימא ברמיזא - בטרם גם בהם יסתתמו האופציות ויעלו המחירים. כך השכרה לטווח קצר בבת ים אפשרית כיום לכל סוג של הגשמה עצמית: ראשית כל - כאופצית מגורים למחיה, וכמובן שבנוסף גם כהזדמנות כלכלית מעולה כדירה להשקעה.

 

ודוקא בבת ים בא לציון גואל:

 

אופצית השכרה לטווח קצר בבת ים גם עומדת לכל המעוניין בשכירת והשכרת מחסנים בתי-עסק שונים כלארועים, ממכר ומסחר. עם התחדשות הטיילת והמשכה עד תל-אביב גם מתרבות אופציות כלכלת התיירות והמלונאות בעיר, ואיתה שווקים נלווים כגון השכרת רכבים וכד'. בכך מושבת עטרה ליושנה כשהעיר בת-ים, חוזרת לקרון נוף ונופך משל אריאל בת-הים הקטנה מסיפורו הידוע של הנס כריסטיאן הנדרסן, וכשמה המקורי של העיר- אפשרות אמיתית ל'בית וגן'. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים