שובר לפרסום בגוגלהשכרת מזגנים ניידים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : הרלי   
רביעי, 30 מרץ 2011 18:00

בימות הקיץ החמים המזגנים אינם נחים לרגע, ישנם מקומות שחייבים מיזוג אוויר בשל אופי העבודה.

כאשר מזגן מפסיק את פעולתו, נדמה לנו שכל העולם חרב, במיוחד כשמדובר במזגן מרכזי של בניין מגורים או מזגן תעשייתי בעבודה.

במקרים כאלה, בימי הקיץ העמוסים של טכנאי מזגנים, תיקון המזגן עלול לקחת, במקרה הטוב, מספר שעות ובמקרה הפחות טוב כמה ימים. מה עושים?

בדיוק לשם כך הוקמו מספר חברות, שכל עיסוקו הוא השכרת מזגנים ניידים. ישנם כמה סוגים של מזגנים שניתן לשכור. בדרך כלל לחדרים ואולמות, בקומת קרקע, הבעיה יותר פשוטה והתקנת המזגן מתבצעת מבחוץ ורק צינורות מושחלים דרך צינורות האספקה.

השכרת מזגנים ניידים לקומה עליונה, היא מסובכת יותר, אך ניתן למקם את המזגן על גג הבניין, במקום בו ניתן יהיה להשחיל צינורות אספקה דרך החלון לחלל שברצונך לקרר.

המקרים המסובכים ביותר, בהם יש צורך ב - השכרת מזגנים ניידים, הם בקומות הביניים בהם לא ניתן למקם את המזגן בקרקע או על הגג. במקרים אלו, תצטרך מזגן נייד פנימי שיהיה גם אסטטי. הבעיה היא כפולה, שכן אין הרבה חברות השכרת מזגנים ניידים המחזיקות מזגנים מסוג זה בגלל מחירו ואופי התקנתו.

הבעיה השנייה, במקרה זה, היא מקום שכן המזגן ממוקם בתוך החלל, שאותו אתה מעוניין לקרר ולא תמיד יש לנו את המקום בשבילו.

במקרים בהם נזדקק להשכרת מזגנים ניידים, מסוג זה, יש לוודא כי המקום נגיש ומחייב במעלית או מובילים מקצועיים כיוון שמזגן כזה מגיע למשקל של 100 ק"ג. אומנם המזגן מצוייד בגלגלים, לנוחיותכם, אך יש קושי רב להעלתו במדרגות.

במקרים שאין גישה להעלאת מזגנים ניידים גדולים, מומלץ לבקש מחברת השכרת מזגנים ניידים, מספר מזגנים ניידים קטנים של כ- אחד עד אחד וחצי כוחות סוס, שמשקלם קטן וניתן לנסיעה בקלות, אך יש להתחשב בחלל החדר שאותו אתה מעוניין למזג - על כול 15 מטר ריבועי יש צורך במזגן של אחד כוח סוס.

 

השכרת מזגנים ניידים | מבית הראל

© כל הזכויות שמורות


www,avmizoog.co,il
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים