שובר לפרסום בגוגלהשכרת רכב באיטליה המלצות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלכסיי קוגן   
שלישי, 15 מאי 2018 10:38

איטליה הינה מדינה ארוכה ומגוונות וכדי למצות את  הביקור בה יש צורך לנסוע שעות ארוכות ליעדים שונים ורחוקים. המדינה אומנם מרושתת באוטוסטראדות אבל בחלקים הרריים רבים בה יש כבישים צרים ומפותלים. כל נוסע בטיול עצמאי צריך, איפה, לבחור את הרכב השכור המתאים לו ביותר לטיול. כמובן, שהשיקול הראשון הקובע  הוא מספר הנוסעים  המשתתפים. כל חברת השכרה מציעה מכוניות בקטגוריות שונות ועיקריות: רכבים קטנים, בינוניים, גדולים, סטיישן ומיני וואן. קראו את המאמר הבא ותמצאו עבור השכרת רכב באיטליה המלצות חשובות.

ההמלצה הראשונה החשובה היא לבחור רכב נוח עם תא נוסעים  מרווח ותא מטען גדול. במקרים רבים, עדיף לבחור רכב מעט יותר גדול ממה שתוכנן למען  הבטיחות ונוחות הנסיעה. מומלץ לבדוק היטב את  נושא הביטוח ולבקש ביטוח מקיף שמכסה את כל הסיכונים. קיימים ביטוחים חלקיים בהם יש השתתפות עצמית בעת תאונות ופגיעות. יש אפשרות לשלם פרמיה גדולה יותר בעת  ההשכרה ולבטל את  ההשתתפות העצמית. בעת קבלת הרכב יש לבדוק היטב אם אין בו פגיעות או שריטות. במידה והן קיימות, יש לדרוש לסמן אותן על טופס מיוחד.

מומלץ להזמין רכב כבר בישראל ולוודא שכל שוברי ההזמנה ממולאים כהלכה כדי למנוע סחבת בדלפק ההגעה. יש כמובן להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי ובכרטיס אשראי. יש לוודא שמספרי הטלפון של הסוכן ושל חברת ההשכרה נמצאים בהישג יד. כדאי לתכנן את  השכרת הרכב כך שניתן לקחתו בשדה התעופה או בעיר עצמה. מומלץ לוותר על נהיגה בערים הגדולות דוגמת רומא בגלל שהנהיגה בהן מסורבלת, מאחר ויש בהן תחבורה ציבורית יעילה ומסיבות נוספות. יש צורך לבקש מראש אביזרים נדרשים כמו כיסא לתינוק, בוסטרים, שרשראות לנהיגה בשלג וכדומה. יש לוודא שחברת ההשכרה מספקת שירותי תיקונים יעילים על מנת לקבל טיפול בעת תקלות.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים