שובר לפרסום בגוגלהשלכות של צמחייה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
ראשון, 24 יוני 2018 17:04

צמחייה היא דבר נהדר. צמחים מבצעים תהליך של פוטו סינתזה שמאפשר לכולם לנשום אוויר שהוא הרבה יותר נקי, וכך בכל מקום שבו יש חיים עירוניים ישנו טיפוח של אזור פורח ומלא בירוק שמאפשר לכל הצומח הזה לבצע את שלו.

צמחים הם החיבור הכי נהדר אל הטבע, וזה לא ממש פלא כי אנשים רבים מחפשים צמחים שאותם הם יכולים לגדל אפילו במשרד שבו הם יושבים, אבל הבעיה עם צמחים רבים היא שהם גם צריכים עבודה מסוימת של טיפול כאשר צמחים זקוקים להשקיה וצמחים בחלקם מאוד מאוד נשירים.

אם חושבים על כך שצמח אחד זה לא ממש נורא, צריכים לחבר אליו עוד כמה צמחים שכאלה ומקבלים סביבה שבה יש פרחים אשר נשרו בכמות גבוהה לצד עלים רבים שהחלו לגדל שכבות על גבי שכבות לצידם. זה הזמן אל מפוח עלים שיסלק את כולם.

מנקים את שאריות החורף

נשירה זה לא רק עניין של עונה אחת בלבד כי צמחים אשר משירים במהלכה של שנה שלמה, ואם אלו צמחים גדולים אז בהתאם לכך גם כמות העלים והפרחים שרואים על האדמה. לכל אלה אפשר להוסיף גם את הפעולות היזומות של טיפוח צמחים שכבר נעשו גבוהים או גדולים יתר על המידה, ומקבלים ערמות שלמות של צמחיה לא רצויה שצריכים בצורה יעילה להעיף ולרכז אותה.

אם לוקחים בחשבון כי הכל היום חשמלי, אז הבאה של מפוח עלים אל המקום הזה היא הכי חכמה כאשר פעולה מהירה ויעילה של מפוח יכולה לאסוף יחדיו את כל העלים כולל אלה שנתקעים במקומות קטנים, ולאחר מכן פשוט אוספים את כל הערמה המכובדת הזו אל שק ייעודי ונהנים ממראה של ירוק נטול כל הבלגן מסביב. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים