שובר לפרסום בגוגלהשתלת שיניים איכותית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אדווה ג   
חמישי, 03 מאי 2018 15:00

אנו אוכלים לפחות פעמיים ביום, חוטפים משהו בין הארוחות ולעיתים גם לועסים מסטיק. כל הפעולות הללו אשר נראות לנו מובנות מאליהן הופכות לבעייתיות ביותר כאשר מדובר על כאבי שיניים, כל שכן כשחסרות לנו שיניים בפה. השתלות שיניים בראשון לציון היא מרפאה מקצועית אשר מתמחת בהשתלת שיניים מתקדמת. תפקידן של השיניים הוא ברור והן אמורות לסייע לנו ללעוס היטב את המזון שאנו אוכלים. כאשר חסרות שיניים במקרים רבים ניאלץ להסתפק במזון רך, להימנע מבשר ולהפסיד את ההנאה שבאכילת מאכלים טעימים שונים.

נושא לעוס

אמנם מדובר על תחום שהוא אינו חדש והשתלת שיניים נמצאת אתנו כבר שנים רבות, מאידך התחום עבר מהפכה גדולה וכיום ניתן לבצע השתלות שיניים במהירות וכמעט ללא כאבים. היתרון שבהשתלה הוא הקביעות של המצב והיכולת לשוב וליהנות מהאוכל שנאלצתם להימנע ממנו.

השתלת שיניים יכולה להיעשות ממספר סיבות עיקריות:

  • מחלות חניכיים שונות עלולות להביא לנשירה של השן או להתפתחות של מחלה. במקרה כזה ההשתלה היא פתרון יעיל שיחזיר את המצב לקדמותו.
  • תאונות עלולות לקרות ושבירת שן שממוקמת במקום אטרקטיבי כגון בקדמת הפה תפגע ללא ספק בחיוך וכמובן בביטחון העצמי של המטופל. השתלה או השלמת שן תהפוך את המצב לתקין ולעיתים אפילו יותר מוצלח מהמקור.
  • ישנם מצבים שבהם שיניים לא גדלות ישר ובמקרים כאלו אפשר לבצע השלמה שתיראה אותנטית לחלוטין.

טכנולוגיה מתקדמת

כיום מעבדות שיניים מצוידות בכל מה שדרוש על מנת לתת מענה לכל דרישה. הרופא שיטפל בכם ישלח אתכם ראשית לצילום פנורמי שיהווה אינדיקציה למצב המדויק של הלסת. לאחר ניתוח הצילומים ניתן יהיה לגשת למדידות. היות ומדובר על אזור רגיש מאוד קיימת חשיבות עליונה לביצוע עבודה איכותית ללא פשרות.

השתלה מתבצעת בדרך כלל בכמה שלבים כאשר בשלב הראשון משתילים את השתל בלסת, כעת יש לאפשר לו להיקלט ולשם כך יש להמתין מספק ימים. לאחר שהשתל ניקלט ניתן להמשיך בעבודה ולחבר אליו את השן שהוכנה במיוחד במעבדה מקצועית. ישנה גם אפשרות להשתלה באותו היום וכדאי לברר פרטים ולבדוק מה מתאים לכם. 
מאמרים נוספים :

» כל מה שצריך לדעת לפני ההשתלה

השתלת שיניים היא פרוצדורה רפואית לכל דבר ועניין, ומטבע הדברים היא עלולה לגרום ללחץ וחרדות לפני הטיפול. אין אדם אשר אוהב לנהל את שגרת יומו ללא שיניים תותבות או מושתלות, שכן השיניים משמשות לפעולות חיוניות כמו אכילה ודיבור....
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים