שובר לפרסום בגוגלהתקנת מזגנים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : רחלי   
רביעי, 30 מרץ 2011 11:38

התקנת מזגנים

החורף עוד מעט מאחורינו, והימים הולכים ומתחממים. לפני שיגיע הקיץ ועימו ימי השרב והחמסין, זה בדיוק הזמן לבצע התקנת מזגנים. כמו כל ענף אחר במשק, גם ענף המזגנים מושפע מביקוש והיצע. ובקיץ, מטבע הדברים, הביקוש למזגנים גדל בעשרות אחוזים. לכן, לפני שהטמפרטורות הקיצוניות של יולי – אוגוסט ימיסו אתכם, מהרו להזמין התקנת מזגנים.

התקנת מזגנים – עניין של היצע וביקוש

כמו מוצרים רבים אחרים, גם את המזגנים שלנו אנו לומדים להעריך כשהם אינם או כשהם מתקלקלים. לכן, אנשים רבים ממאנים לרכוש מזגן או לתקן את המזגן הישן שלהם בחודשי החורף והאביב, מתוך מחשבה שהם יוכלו להעביר את הקיץ בשלום. אלא שכל שנה נדמה שאנו מגיעים לשיאי חום חדשים, וכשהחום הופך לבלתי נסבל – רק אז אנו מבינים שאנחנו פשוט חייבים לתקן את המזגן הישן או להתקין מזגן חדש.

אלא שכמונו, כך גם עוד עשרות אלפי אנשים בארץ, דחו את התקנת המזגנים לרגע האחרון. כך שמציאת טכנאי מזגנים פנוי בחודשים יולי - אוגוסט היא משימה כמעט בלתי אפשרית. כל טכנאי ומתקיני המזגנים עובדים מסביב לשעון, וכפועל יוצא מגידול הביקושים - גם מחירי המזגנים וגם עלות התקנת המזגנים עולים בעשרות אחוזים.

התקנת מזגנים – מוטב מוקדם מאשר מאוחר

לאור המצב בשוק המזגנים, ולאור העובדה שמצב זה חוזר על עצמו מדי שנה, עדיף שלא נהיה חכמים לאחר מעשה. אם אתם יודעים שהמזגן הישן שלכם מתקשה לבצע את עבודתו, שהוא מתקלקל אחת לשבוע ושבאופן כללי הוא כבר הגיע לסוף ימיו – אל תחכו ואל תתמהמהו. רכשו מזגן חדש כשהמחירים עדיין נמוכים והזמינו התקנת מזגנים בעלות זולה יותר.

אם כבר בקיץ הקודם התקשיתם מאוד להסתדר ללא מזגן ואתם יודעים שהשהות בבית לא ממוזג היא בלתי נסבלת עבורכם – אל תחכו לחמסינים של אמצע אוגוסט. מהרו והזמינו טכנאי התקנת מזגנים עוד היום. כך לא תאלצו להמתין שבועות ארוכים למתקין פנוי וגם לא תצטרכו לשלם לו הון תועפות.

טיפים חשובים לפני שמבצעים התקנת מזגנים

בשעה טובה ומוצלחת בחרתם מזגן ואפילו קבעתם מועד שבו יגיע מתקין המזגנים. אולם לפני שתבצעו את התקנת המזגנים בררו היטב מיהו הגורם אליו אתם אמורים לפנות במקרה של תקלה במזגן. במרבית המקרים, הגורם שמוכר לכם את המזגן הוא לא הגורם שייצר את המזגן וגם לא הגורם שהתקין אותו בביתכם. במצב שכזה, כשהמזגן מתקלקל כל אחת מהחוליות בשרשרת נוטה להטיל את האחריות על השתיים האחרות, ואילו הצרכן נאלץ לבזבזן זמן, כסף ולא מעט עצבים כדי שמישהו יואיל בטובו לתקן לו את המזגן. לכן, בקשו כתובת אחת ברורה שאחראית על כל תקלה טכנית במזגן, ואליה תוכלו לפנות בכל בעיה או תקלה.

זאת ועוד, לפני שתבצעו התקנת מזגנים, ואפילו עוד בטרם תבצעו את הרכישה, בררו שהיצרן מחזיק ברשותו חלקי חילוף למזגן שבחרתם, לתקופה של 7 שנים לפחות. כך תוכלו להיות בטוחים שגם לאחר תקופת האחריות, אם תצטרכו להחליף חלק כלשהו במזגן – התיקון יתבצע במהירות ולא יהיה צורך בייבוא של החלק מחו"ל, או אפילו בהחלפת המזגן כולו בחדש.


www.2all.co.il/web/Sites3/asakimtovim/
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים