שובר לפרסום בגוגלויזה לארצות הברית לילדים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : liran12   
שני, 29 דצמבר 2014 12:58

החלטתם לנסוע עם הילדים לטיול בר או בת מצווה בארצות הברית ? נסיעה לארצות הברית טומנת אפשרויות בילוי רבות כאשר האטרקציה המרכזית עבור ילדים היא ביקור בדיסנילנד באורלנדו- מקום מושבם של מיקי ומיני מאוס. עבור הילדים וגם ההורים מדובר בחגיגה גדולה ומפוארת. לפני שאתם מתחילים בשלב האריזות, חשוב מאד לוודא כי יש לילדים ויזה  לארצות הברית לילדים המאפשרת להם להיכנס בשערי ארצות הברית.

כל מי שמעוניין להיכנס לארצות הברית, מחויב בהוצאת ויזה לארה"ב. בניגוד להורים, ילדים שטרם מלאו להם 14 שנה אינם מחויבים לעבור ראיון בשגרירות ארצות הברית על מנת לקבל ויזה לארצות הברית לילדים אלא במקרה הזה יהיו הוריהם מחויבים לעבור ראיון.

בשל מקרי הטרור בארצות הברית, כיום מקשיחים את תנאי הכניסה יותר מתמיד וכל מי שמעוניין להגיע לארצות הברית מחויב לעבור ראיון בשגרירות על מנת להצהיר על כוונת הכניסה לארצות הברית. כאמור, ילדים צעירים וגם מבוגרים מעל גיל 80 אינם חייבים לעבור ראיון. במקרה הזה, רק ההורים יהיו אלו שיגיעו לראיון לאחר מילוי טופס פרטים אישיים והצהרה אודות כוונת הנסיעה.

 

ויזה לארצות הברית – מילוי הטפסים בצורה נכונה

 

כפי שהזכרנו קודם לכן , ילדים בדיוק כמו מבוגרים נדרשים למלא טופס מועמד לויזה. מדובר בטופס אותו ניתן למצוא באתר השגרירות הנקרא DS-160. היות וכיום מקפידים על כניסה לארצות הברית, חשוב מאד למלא את הטופס בצורה הטובה ביותר מבלי להחסיר פרטים שונים על מנת לא להאריך את התהליך. חשוב לזכור כי מילוי טופס בצורה לא נכונה יביא לכך כי קבלת הויזה תתעכב ולכן חשוב מאד להקדיש  זמן ולמלא את כל הטפסים . את הבקשה לקבלת ויזה לארצות הברית לילדים לשלוח עם המסמכים הבאים:

  • דף ובו אישור של טופס הבקשה
  • תמונה התואמת את בקשת שגרירות ארצות הברית
  • אישור בגין תשלום האגרה

חשיבות שירותי ייעוץ

עבור הורים רבים נדמה כי מדובר לעיתים בהליך ארוך ובלתי נגמר עד ההגעה לאורלנדו ומקומות אחרים בארצות הברית. לשם כך קיימות חברות אשר מעניקות שירותי ייעוץ בכל הקשור להליך הוצאת ויזה. אם אתם זקוקים לסיוע, הרי ניתן למצוא כיום חברות רבות אשר מעניקת סיוע בזמנים נוחים עבורכם ומאפשרות לכם לראות את האור בקצה המנהרה.

חברות אלה מעסיקות עובדים בעלי ידע רב בכל הקשור להליך הוצאת ויזה וארצות הברית, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי הם יסייעו לכם בכל הקשור להגעה לראיון בצורה הטובה ביותר על מנת שתוכלו להגיע בשלום ליעדים השונים וליהנות מזמן איכות עם הילדים.

הכנסו לכאן לקבלת מידע נוסף על סוגי ויזה לארה"ב http://www.ezvisa.co.il 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים