שובר לפרסום בגוגלזכיינות למכירה - זאת הצלחה בדוקה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
חמישי, 08 מאי 2014 11:50
זכיינות למכירה, לא לוקחים סיכון

אתה רוצה לגדול אבל מפחד מסיכונים נוספים, אתה מרוצה ממה שיש לך אבל יודע שיש שוק שעדיין לא הגעת אליו, זכיינות למכירה, זו הדרך שלך לא לקחת סיכון ולהמשיך את ההצלחה.

זכיינות למכירה, למי זה מתאים ?

יש לך עסק, עסק לא קטן ואפילו מצליח, אתה כיום עומד על ארבע חמישה סניפים בארץ ואולי אפילו קצת יותר, העסק מוכר ותופס תאוצה, השם של העסק מוכר ואנשים באים במיוחד בשבילו. מצד אחד המצב שלך ממש לא רע, אבל מצד שני אתה לא בטוח האם זה נכון להמשיך לגדול, אתה מפחד שאולי מה שמצליח באזור מסויים לא יתפוס גם במקומות אחרים, אתה מכיר את השוק שמסביבך אבל לא את השווקים השונים. אם זה המצב שלך ? אז זכיינות למכירה מתאימה לך, אפילו מאוד. הרי אתה יכול להשכיר את שם המותג למישהו אחר, שישלם לך דמי שכירות ואו אחוזים מהמכירות שלו, יכניס את המותג שלך לשווקים שאתה פחות מתמצא בהם, יגדיל את נתח השוק שלך ואת יכולת השיווק והפרסום שלך וכל זאת בזמן שאתה לא תשקיע אפילו לא שקל אחד, וכפי שכבר הבנת, אפילו תרוויח. מובן!!!

כיצד זה מתבצע ?

על מנת לבצע עיסקת זכיינות / זכיינות למכירה, כל שצריך זה "חברה מזכה" ,שהינה בעל העסק המקורי ובעל זכויות המותג, ואדם או גוף מאגד אשר יהיה מוכן לשלם לאותה "חברה מזכה" על מנת להשתמש במותג שלה, במוצריה, בשיטותיה העיסקיות ובכל דבר שיוכל אשר קשור לחברה ויוכל לעזור לו להרוויח גם, אדם זה הינו הזכיין. ההסכם בין הזכיין לחברה המזכה יתבצע על פי תנאים ברורים וחתומים, כאשר עדיף להעזר בעו"ד המתמחה בזכיינות.

= 
מאמרים נוספים :

» זכיינות למכירה - עולם העסקים

זכיינות למכירה – ההזדמנות שלך לעשות עסקים טוביםאנשי עסקים או יזמים הרוצים להיכנס לעולם העסקים יודעים כי הדרך הבטוחה ביותר, בעלת הסיכונים המזעריים יותר לבניית עסק, היא דרך הזכיינות. גב חזק, הדרכה והכוונה של חברה מזכה,...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים