שובר לפרסום בגוגלזכיינות למכירה - עולם העסקים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
שלישי, 18 פברואר 2014 16:11

זכיינות למכירה – ההזדמנות שלך לעשות עסקים טובים

אנשי עסקים או יזמים הרוצים להיכנס לעולם העסקים יודעים כי הדרך הבטוחה ביותר, בעלת הסיכונים המזעריים יותר לבניית עסק, היא דרך הזכיינות. גב חזק, הדרכה והכוונה של חברה מזכה, ותיקה ובעלת ניסיון ומוניטין שלוקח שנים לבנות אותו, משמשים קרש קפיצה למקום גבוה בעולם העסקים.

אם אתה מחפש הזדמנות נאותה להקים עסק, תפנה בוודאי לחפש זכיינות למכירה. זה המקום לציין ולהדגיש שעליך להיזהר מכל מודעה המכריזה שזאת "הזדמנות חייך". חובה עליך לבדוק היטב כל הצעה לגופה בטרם תחליט על מהלך כלשהו. אך בהחלט ייתכן שתמצא הזדמנות לעשות עסקים טובים.

מהי זכיינות למכירה

שיתוף פעולה בין יזם לבין חברה גדולה ומוכרת היא זכיינות. באמצעות הסכם זיכיון, היזם הופך לזכיין והחברה היא החברה המזכה. זכיינות למכירה היא אחת משתי אפשרויות: או מכירת סניף קיים או הקמת סניף חדש במיקום עליו יחליטו הזכיין והחברה המזכה. במקרה של מכירת סניף קיים, הזכיין צריך למצוא לעצמו קונה שיחליף אותו בסניף.

הזדמנויות עיסקיות – בחר את המתאים לך

הזכיינות היא הליך עסקי המחבר בין היזם הפרטי לבין החברה הגדולה והמהלך יכול להועיל מאוד לשני הצדדים. העסקים המוצעים בזכיינות למכירה הם רבים ומגוונים ואפשר לכנס אותם לשלושה ענפים עיקריים : זכיינות למכירה בענף המזון כגון: מסעדות, בתי קפה, פיצריות, גלידריות, מזון מהיר ועוד, זכיינות למכירה בתחום המסחר כמו: אוכל, אופנה, תכשיטים, קוסמטיקה, מוצרים לבית ועוד, וזכיינות למכירה בתחום שירותים כמו: מכוני כושר, תחנות דלק, סוכנויות נדל"ן, שירותי מיחשוב ועוד.

 

http://www.johnnycrispy.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=3454893&depart_id=230816

 

 


 
מאמרים נוספים :

» זכיינות למכירה - זאת הצלחה בדוקה

זכיינות למכירה, לא לוקחים סיכוןאתה רוצה לגדול אבל מפחד מסיכונים נוספים, אתה מרוצה ממה שיש לך אבל יודע שיש שוק שעדיין לא הגעת אליו, זכיינות למכירה, זו הדרך שלך לא לקחת סיכון ולהמשיך את ההצלחה.זכיינות למכירה, למי זה מתאים...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים