שובר לפרסום בגוגלחברות ייעוץ ארגוני לעסקים בצרות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
ראשון, 13 מאי 2012 11:27
על מה ולמה ליווי כלכלי? היה ואתם חשים בודאות שהחיים "השגרתיים" שלכם ,לצערכם, הרב לא זורמים לכיוון שרציתם ומעבר לזה, אתם מרגישים מוגבלים מבחינה כלכלית אע"פ שאתם מרווחים משכורת גבוהה, כדאי שתשקלו את האופציה להתנסות בקבלת יעוץ אישי בתחום הפיננסי.


משא ומתן, דרך טובה להתחיל!

ישנם מספר טיפים וכלים שככל הנראה ישמשו אתכם בכל הרלוונטי ללשרוד כלכלית את החודש. ראשית, הדבר החשוב ביותר הוא להיות פרקטיים ולהכיר את גבולות התקציב. דברים כמו: סך ההכנסות, הוצאות שיש תמיד, דברים שאתם חייבים ובזבוזים שונים, וע"פ מרכיבים אלו לבזבז ולהתנהל חכם. דוגמה-

ההכנסות- משכורת של 4500 ₪

הוצאות סדירות- שכר דירה 2200 ₪, שכר לימוד לילד 600 ₪, חוגים לילדה 310 ₪

דברים שחייבים- הוצאות רכב 550 ₪, בגדים לתינוק 150 ₪

רק לאחר שנחסיר את החלק של ההוצאות מההכנסות נוכל להבין כמה נשאר לבזבוזים. על פי התחשיב שביצענו נפעל בשגרה שלנו ולא בדרך הפוכה, כפי שמרבית האנשים נוטים להתנהל.

היה ואתם לא טובים בחישובים, כדאי שתחשבו ברצינות על אחד מהיצע השירותים השייכים למטרייה הזו של התנהלות בהתאם לתקציב, כמו - בדיקת כדאיות, חשוב שתהיו מודעים שכל השירותים מתאימים למשפחות ובנוסף לחברות קטנות.

בכל החלטה שתקבלו- להעזר בשירותי ייעוץ כלכלי או "לשרוד" לבד, סופר חשוב שתבינו שלא חסרים מצבים שמצריכים יחס אחר לנקודה הפיננסית. מצבים כמו: סגירת עסק או הרשמה לתואר. נסיבות מסוג זה מתאפיינות בשינוי גדול של כלל ההכנסות וגם של שגרת ההוצאות בפרק זמן נתון.

בהתאם למה שהסברנו במאמר, יש מספר רב של דרכים שיכולות לסייע לכם להתנהל פיננסית בצורה חכמה, הקטע המהותי הוא להבין איזה שירות אתם צריכים, אולי חומר לגבי חברות ייעוץ ארגוני ? או בכלל יעוץ מס, בכל תלוי בחלטתכם.

טיפ חזק לחיים בהתנהלות פיננסית נבונה, הוא לא "להתקלקל" ולהיות מאלו שאומרים "לי זה לא יקרה" או "אני מאמין שאני מבין" אלא להיות ערניים וממש לדעת מה מתרחש סביבכם במטריית התקציבית בארץ.

נקודת קטנה לסיום, במידה ואתם לא יודעים בבטחון מה נחוץ לכם, או עם עולות לכם מחשבות", "אנו ממליצים לכם בחום להיכנס לאתר שלנו ולקבל מענה משובח.
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים