שובר לפרסום בגוגלחברות ייעוץ עסקי וכלכלי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דניאל טולדנו   
חמישי, 12 יולי 2012 12:25
לא סוגרים את החודש? במידה ואתם חוששים מאוד שהשגרה והחיים שלכם ממש לא הולכים לאן שכיוונתם ובנוסף לזה, אתם חשים מוגבלים מבחינה תקציבית אף על פי שאתם מרווחים הרבה , כדאי שתשקלו את אפשרותכם להתנסות בקבלת עזרה מקצועית בתחום התקציב.


חברת ייעוץ אסטרטגי, שווה לשקול!

קיימים מספר הצעות וטיפים שככל הנראה יסייעו לכם בכל בקשור ללסיים בפלוס את החודש. קודם, הנושא הכי חשוב הוא להכיר את המגבלות התקציביות שלכם. נקודות כמו: ההכנסה, הוצאות רגולאריות, הוצאות הכרחיות ותקציב בילויים, ועל פי אלו לקבוע צורת התנהלות. להלן דוגמה-

סך ההכנסות - משכורת של 5600 ₪

הוצאות שיש תמיד- שכר דירה 2300 ₪, שכר לימוד לילד 600 ₪, חוגים לילד 360 ₪

דברים שאי אפשר בלעדיהם - דלק 450 ₪, ספרים לילדה 210 ₪

רק לאחר שנחסר את שני המרכיבים התחתונים מהסעיף של ההכנסות נדע מה היא היתרה לחסכון. בהתאם לחישוב שעשינו נתנהל ביום יום ולא נתנהל הפוך, כשם שמרבית האנשים נוטים לעשות.

היה ואתם לא משהו בחשבון, אולי מומלץ שתחשבו על אחד מכלל השירותים הקיימים במטרייה הזו של התנהלות בהתאם לתקציב, לדוגמא - ייעוץ כלכלי, חשוב לציין שמרבית השירותים מותאמים לאדם פרטי וגם לחברות גדולות.

בכל מצב שתבחרו- להעזר בשירותי ייעוץ כלכלי או "לשרוד" לבד, כדאי שתבינו שיש מצבים שמחייבים התייחסות שונה לתחום התקציב. לדוגמת מצבים כמו: קניית שטח אדמה או הרשמה לתואר. מצבים מסוג זה מתאפיינים בשינוי יחסית רציני של מרבית ההכנסות ו/או של ההוצאות שלנו לתקופה ארוכת טווח.

בהתאם למה שהסברנו קודם, יש מספר גדול של אופציות שיכולות לעזור לאנשים להתנהל פיננסית בצורה נבונה, הקטע החשוב הוא לנסות לחשוב ולהבין איזה שירות אתם צריכים. למתעניינים, הקליקו כאן .

טיפ נחמד בעניין הזה, הוא לא להתפתות להיות מאלו שאומרים "לעסק שלי זה לא יקרה" ו/או "נראה לי שאני מבין" אלא להיות ערניים ולהבין לחלוטין מה קורה בסיבבתכם במטרייה הכלכלית.

נקודת קטנה לסיום, במידה ואתם לא יודעים בבטחון מה בכלל נחוץ לכם, או עם צצות לכם עוד שאלות או תהיות אחרות", "מומלץ לכם להיכנס לאתר שלנו ולקבל מענה משובח.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים