שובר לפרסום בגוגלחברות סליקה טובות לעסקים מתחילים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sarit4602   
שני, 13 פברואר 2012 11:17
למקום עבודה טוב יותר. מערכות מידע מתקדמות לעסק. מה הגורם הכי קריטי מבחינת ניהול עסק: שירות מצוין? לפעמים. מוצר חדשני? לאו דווקא. money! ברור כי פתחת עסק כדי לייצר רווחים. מה חשוב יותר מבקרה של ההכנסות השוטפות?


שיטות תשלום מקובלות

קופות רושמות ומסלקת אשראי הם מאז ומתמיד אסטרטגיות הגבייה המועדפות יותר על חנויות ומסעדות, אך בימינו הטכנולוגיה התפתחה, וחלק נכבד מהעסקים פועלים אפילו עם חברות סליקה והמון פתרונות טכנולוגיים אלטרנטיביים.

אולם מה הפתרון המומלץ? מה יותר משתלם למנהל העסק ברמה הפיננסית ומבחינת היעילות? אין תשובה קונקרטית לשאלות כאלה, מפני שלעסקים מסויימים - יש צרכים שונים. בכתבה הקרובה אפרט על הברירות השונות והשיטות העומדות לרשותכם.

להרוויח יותר

קיימים פתרונות טכנולוגיים, אשר מלבד התועלת הטכנולוגית שבהם, גם יאפשרו לך לייצר אקסטרה רווחים לעסק הפרטי שלך; גם בזכות העמלות שהשירות מחייב ואם ע"י הגדלת הטראפיק לבית העסק שלך. אז גם אם ברצונך להציבשירות משיכה מהקופה או אפילו אם תחליט ליישם שירות לחיוב מיידי, תמיד תמצא המון המצאות, בסגנון של מסוף סליקה, שיעזרו לך להגדיל את רווחיך.

מסודרים

פלוס נוסף של ההמצאות הללו היא ההתייעלות של ניהול התנועות - ברמת המידע הנגיש לניתוח. תוכל להתקין שעון בדיקת נוכחות ומערכות מידע מתקדמות כדי להקל עליך לנתח הכנסות והוצאות, לערוך פיקוח על תפוקת העובדים בעסק, וכן גם לעזור להעובדים עצמם - בייחוד במידה והם פועלים פרונטאלית מול הלקוחות או מנהלים את המלאי.

כמו שסיכמנו קודם, לכל מקום עבודה יש מטרה משלו, ואינני בא להעניק פה הכוונה כלכלית, אך מדיי פעם יהיה שווה להשקיע מעבר לקציב המתוכנן על פתרון שיכול להגביר את התועלות ולהעלות את הרווחים. יתכן כי רוב הפתרונות הללו יצריכו השקעה כספית, אבל בטווח הרחוק יוכיחו את עצמם.

אשמח לשמוע על עצות והמלצות שלכם בנושאיעוד חידושים טכנולוגיים. עובדים שכירים - הָציעו כמה אפשרויות בפני הבוס, ואולי תצליחו להוריד קצת מהנטל במהלך היום-יום.

 
מאמרים נוספים :

» המלצות על מסוף סליקה

מתקשה להתמודד עם העומס? פתרונות טכנולוגיים שכל עסק צריך. מה הדבר הדחוף ביותר מבחינת בעל עסק: שירות מצוין? לא נראה לי. שיווק חזק? ממש לא. הכנסות הכנסות הכנסות! זה ברור לגמרי, עסק נפתח כדי להרוויח. מה יותר חשוב מספירה וניהול...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים