חדרי שינה לנוער – אסתטיקה ושינה בריאה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : יוסי בוזגלו   
רביעי, 12 ספטמבר 2012 09:54

הילד שלכם גדל פתאום? הוא כבר נהיה לנער עם צרכים משלו?  אתם בוודאי מחפשים לו  חדר שינה קומפלט היענה על צרכיו. ישנם היום חדרי שינה לנוער, היענו ל צרכים אלה, רוב הנוער בימנו מחפש את השלימות והנוחות, כמו למשל מיטות מתכווננות הולנדיה  כיום, חדרי שינה לנוער, משמשים לשתי מטרות, האחת היא חדרי שינה לנוער שישרתו אותם לקבל את חבריהם ושייראו אסתטיים, והמטרה השנייה היא מקסימום נוחות בשינה. לרוב הנערים או הנערות המתבגרות, מחפשים לעצב בעצמם את חדרי שינה לנוער, חלק מהם משתמשים בחדר זה כיחידה נפרדת ומבלים בחדר שעות מרובות.  רוב הנוער דורש בראש ובראשונה פרטיות בחדרו. כאשר מעצבים חדרי שינה לנוער, מומלץ להתייחס לאור הנכנס לחדר ולצבע החדר.

אנרגיות של אור בחדר, נחוצות להתפתחותם של נעים ונערות

אור שמש מפנק החודר לחדרו של הנער או הנערה המתבגרת נחוצים להתפתחותו,  חשוב לדעת כי חדרי שינה לנוער משמשים לפעילויות רבות כמו הכנת שיעורי בית, גלישה ברשתות החברתיות במחשב, צפייה בטלוויזיה ם חברים, אירוח חברים לשינה ועוד. הנוער היום, צופה בהרבה סדרות טלוויזיה אמריקאיות ושם הוא רואה חדרי נוער מעוצבים. הרבה נערות, רוצות חדרי שינה יוקרתיים כמו אלה שהן ראו בטלוויזיה. כיום, אפשר  לעצב חדרים כאלה במחיר שכל אחד יכול להרשות לעצמו.  רוב הנערים והנערות רוצים לישון על מיטה רחבה יותר , ריפוד המיטה, עיצובה ונוחותה קובעים מאוד אצל הנערה המתבגרת. הרבה מן הנערים והנערות ידיפו לישון על מיטות מתכוננות הולנדיה היות וניסו אותן אצל חבריהם ומצאו כי הן מאוד נוחות לשינה. לנערות, שידת טואלט היא אחד מהפריטים החשובים בחדר, לכן כדאי להתאים אותה לפי המיטה ושאר הפריטים בחדר.

חדרי נוער, זה לא מה שהיה פעם...

כשאנו מעצבים עבור הנער או הנערה המתבגרים שלנו חדר, זה לא מה שהיה פעם: שולחן, כיסא ומיטה, ישנם היום המון סגנונות בתחום עיצוב חדרי שינה לנוער, יש כאלה שיעדיפו חדר שינה בסגנון היי טק,  הכולל  מיטות מתכווננות הולנדיה שרגלי המיטה יהיו מעוצבים מנירוסטה וגם שולחן המחשב יהיה מעוצב בדומה. 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים