שובר לפרסום בגוגלחולצות פולו וחולצות מנדפות זיעה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
שני, 19 ספטמבר 2011 17:22

חולצות פולו חוצות קווים. עכשיו גם לחתנים מעונבים


חתן לפני חופתו, שליח פיצה חדש ודיילת קרקע בשדה התעופה הולכים לקנות חולצה. נשמע כמו התחלה של בדיחה? אבל זה ממש לא. חולצות פולו היא הגורם המשותף לשלושתם. ואם זה נשמע לכם לא הגיוני, אתם טועים. אין ספק שעדיין יש חתנים שמשקיעים בחליפות שלושה חלקים ודוחים את הרעיון של חולצות פולו, אבל רבים מהם הולכים ומשתחררים מהמחוייבות להופעה המחוייטת, בייחוד כשממול יש אפשרות כל כך מדוייקת, חולצות פולו מעוצבת וחגיגית, עם זאת צעירה ורעננה.
חתנים לבושים חולצות פולו כהות או לבנות באים בעצם עם אמירה. הם מציגים תפיסה אולי לא חדשנית אבל קצת שונה. חולצות פולו משתלבות לגמרי עם המגמה הכללית שיש היום במסגרת ההיערכות לקראת מסיבת החתונה. צעירים מעדיפים לאט לאט חולצות פולו עם המראה הפשוט והנכון כמו עוד בחירות צנועות, על פני הרבה מהמסממנים הבומבסטיים הנהוגים במחוזותינו, ומסתפקים באירועים יותר קטנים. חולצות פולו לחתן תשתלב בגל הזה.
חתן, אל תהיה צודק, היה חכם עם חולצות פולו
בהתחשב בלחץ שמחכה לחתן בערב החשוב ובפעילות הגופנית שממתינה לו על רחבת הריקודים, כדאי שיצטייד לא סתם בחולצות פולו אלא באפשרות של חולצות מנדפות זיעה בעיצוב של חולצת פולו. אין ספק שניצול חולצות פולו יהיה הרבה יותר נוח לחתן בעיקר אם הוא לצד כלה שגם כן העדיפה מראה קצת פחות נסיכותי. ובכל מקרה שניהם מאוד ייהנו משימוש באפשרות של חולצות מנדפות זיעה ומונועות עיגולי זיעה לשלב היותר פעיל של החתונה, בעיקר אם מתוכננת קפיצה לבריכה הסמוכה.
העדפת חולצות פולו לחתונה או אפילו חולצות מנדפות זיעה, הולכת יד ביד עם האופנה המתרחבת לקיים את מסיבות החתונה במקומות פחות שיגרתיים. חתן בחופה על פסגת הר כמונים בצפון או על מורדות מכתש רמון ייראה מוזר בחליפה בעוד שאם ילבש חולצות פולו יהיה כל כך נכון למעמד. כך גם אם תחגגו על שפת הים. המעבר מז'קט מעונב לבגד ים נראה פחות זורם מאשר לפשוט חולצות פולו. שלא לדבר על הרגשת הנינוחות שיעניקו חולצות מנדפות זיעה.
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים