שובר לפרסום בגוגלחושבים לקחת קורס גלישה?

PDF הדפסה דוא
חושבים לקחת קורס גלישה? - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 15 דצמבר 2015 14:54

מי שלא מכיר לעומק את תחום הגלישה, לא יודע שבתחום זה ישנם מגוון רחב של סוגי גלשנים וסגנונות גלישה המתאימים ליכולותיו השונות של האדם כמו גם לרצונותיו. ההתמודדות עם האתגרים שהים מציב בזמן הגלישה, מייצרת תחושה של מסוגלות ויכולת עצמית. ילדים ומבוגרים המתמידים בגלישה מגלים תחושת מסוגלת עצמית שמסייעת להם להתמודד עם תחומים שונים בחייהם. קורס גלישה מתאים לכל האנשים, מילדים ועד לגיל הזהב. ישנם חוגי גלישה לילדים, למתבגרים ולמבוגרים, שיעורי גלישה פרטיים או קבוצתיים ואף סדנאות חצי יומיות המעבירות את עקרונות הבסיס של הגלישה. אז אם תמיד הסתכלתם על גלשנים בתשוקה, הגיע הזמן להגשים חלום ולהיות חלק מקבוצת הגלשנים.

שלושת סוגי הגלישה הפופולאריים ביותר:
 • גלישת סאפ – גלישת סאפ משלבת עמידה על הגלשן וחתירה. סוגי גלישה רבים דורשים יכולות פיזיות מורכבות, אך גלישת הסאפ מתאימה לכל מי שמסוגל לעמוד על שתי רגליו. גלישת הסאפ יכולה להיות אתגרית אך היא בעיקר גלישה מרגיעה המתאימה לכל בני המשפחה. קורס גלישה בסגנון הסאפ זהו פתרון טוב למי שמעוניין להתחיל עם עולם הגלישה באופן רגוע.

 • גלישת לונגבורד – גלשן הלונגבורד הוא הגלשן הארוך והמסורתי יותר בתחום הגלישה. הלונגבורד הוא גלשן ארוך יותר מהגלשן הרגיל, מה שמצמצם את מרחב התמרון בין הגלים והופך אותו לפחות מתאים לתחרויות או לאתגרים קיצוניים. גלישה על הלונגבורד מעניקה ומאפשרת שליטה ויציבות רבה יותר על הגלשן. מי שמחפש להתחיל לגלוש בקורס תוך כדי שהוא נהנה מרכיבה על גלים יימצא בגלישת הלונגבורד מענה נהדר.

 • גלישת פאדלבורד – גלישת פאדלבורד זוהי שיטת אימון המשלבת חתירה, גלישת גלים ופעילות אירובית. זוהי שיטה המפתחת את כל מערכות השרירים ותורמת לחיזוק השרירים הפנימיים והחיצוניים בגוף, תוך כדי שיפור וחיזוק יציבת הגוף עם שיפור של סיבולת לב- ריאה. זוהי שיטה מאתגרת ומאמצת הרבה יותר.

 • יתרונה הבולט של הגלישה, אותה ניתן ללמוד בקורס לגלישה בים, הוא שנוצר איזון ושליטה בגוף הגולש על ידי פיתוח הדרגתי של כל השרירים בגוף. גלישת גלים זהו ספורט אתגרי ואינטנסיבי שמפתח את כל שרירי הגוף, ומהווה פעילות אירובית נהדרת. אז נתראה בים!   
  STU2

  רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

  חיפוש מהיר בגוגל

  מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים