שובר לפרסום בגוגלחושבים על לימודי נטורופתיה?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sarit4602   
חמישי, 12 ינואר 2012 12:44
עומדים בפני בחירת מקצוע? מהרגע שאנו מגיחים לאוויר העולם המשפחה מעלה ציפיות באשר לתחום הלימודים שנבחר. כבר בטרום חובה המורה או הגננת שואלת כשתגדל, מה תהיה? כך אנו מגלים שעבודה מכובדת זה מטרת החיים, ושאם לומדים יפה אז מגיעים רחוק יותר.


הצמא לידע לעולם לא נחלש, זו הסיבה שבגללה אנשים רבים בני ארבעים מתחילים לחשוב על לימודי נטורופתיה. אם מדובר בצעירים בני 18 שרק מתחילים לתכנן מסלול טוב לקריירה, או אם אתם רוצים קריירה שניה ורוצים לחזור אל ספסל הלימודים.

ומה אתכם? מה אתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? האמירה המפורסמת אומרת שאנו לומדים דבר חדש בכל יום, ואמנם זו רק קלישאה, אבל כידוע, קלישאה מקורה באמת.

זו הסיבה שישראל היא מעצמת לימודים – אנו שואפים למצויינות במספר תחומים: קורסים בנושאי כלכלה והשקעות, מחשבים, מדעי החיים והרוח, לימודי שפה שניה ושלישית להעשרה, פסיכומטרי ועוד מגוון תחומים.

מה אתם הייתם רוצים ללמוד? האם זה לימודי פרחי באך? אל תזניחו חלום ילדות!

לפני דור או שניים, בכדי ללמוד משהו אנשים נאלצו להכנס לחברה, לקבל שם את ההכשרה הנכונה, לצבור נסיון ועל סמך זה להתקדם – מה שדרש התמדה, סבלנות ומידה טובה של מזל.

בימינו אנו כל המעוניין יכול להרשם ללימודים ולהתחיל ללמוד את התחום מההתחלה, ולצאת לעולם עם תואר מתאים, כאשר בעלי הכישורים מוכיחים את עצמם בעבודה.

זה הזמן לחפש מידע על התחומים והמוסדות המוצלחים. לימודים יאפשרו לך להשתפר מבחינה אישית ומקצועית, וכיום, לא כמו בעבר, זה פתוח ונגיש לכל אחד מאיתנו שרוצה לקחת חלק פעיל בכתיבת עתידו. המון בהצלחה!

 
מאמרים נוספים :

» פיברומיאלגיה בראי הרפואה הסינית

מספר הולך וגדל של אנשים הסובלים מפיברומיאלגיה מבקשים את עזרתם של העוסקים ברפואה המשלימה . בשנים האחרונות נעשו הפרעות אוטו-אימוניות נפוצות יותר ויותר, ופיברומיאלגיה כבר אינה דיאגנוזה נדירה.בדרך כלל מגיעים לדיאגנוזה של...

» התפתחות הרפואה הסינית בעולם המערבי

מהי הרפואה הסינית?כוונת טיפול ברפואה הסינית היא להשיב לאדם את האיזון. איזון= בריאות.למרות שלרבים נראית הרפואה הסינית מוזרה ומסתורית, היא נבחנה לאורך אלפי שנים וממשיכה לקבל תוקף כיום.נקודת המבט ממנה רואה הרפואה הסינית את...

» אלרגיות מנקודת המבט של הרפואה המשלימה

אלרגיות הן מסובכות מטבען, לכן יש צורך להגדיר מחדש אלרגיות מנקודת ראות אנרגטית כדי להפוך אותן לרלוונטיות לעבודתם של המטפלים ברפואה משלימה.ההגדרה אנרגטית של האלרגיה היא- כל דבר שמשבש את הכמות והתנועה של צ’י (אנרגיית) האדם...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים