שובר לפרסום בגוגלחייבים קצת זולה בבית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שני, 03 ספטמבר 2018 10:23

האזור שבו הכי אוהבים לשהות הישראלים כאשר הם מגיעים אל הבית, הוא דווקא המקום הזה שלא כולל ארבע קירות מסביב אלא לכל היותר שניים, אם המרפסת היא כזו אשר צמודה לזו של השכנים. על מה מדובר בדיוק? על המרפסת שאותה תמיד מעדיפים צמודת קרקע, ואם אין את התקציב אז בהחלט חושבים היטב כיצד יכולים להשיג את זו שמגיעה עם הגודל הכי נדיב.

במרפסת כל אדם יכול לשבת אל מול הנוף שנמצא מסביב, ולקבל משב נעים של רוח. במרפסת יכולים לארח חברים או לשבת כדי לשחק על הילדים מבלי שאלה יהיו עוד זמן ארוך צמודים אל מסך הטלביזיה. ודווקא במקום הזה ראוי כי תהיה פינת זולה שבה יושבים בצורה פחות רשמית, בשונה מהספות שנמצאות בסלון שבתוך הבית.

המקום הכי נעים בבית(הוא דווקא מחוצה לו)

גם אם זו גינה וגם אם זו מרפסת, תמיד זה חשוב להתאים את האזור של הישיבה אל השימוש שבמקום הזה עושים. יש כאלה אשר מעדיפים לרכוש שולחן גבוה עם כסאות פלסטיק בלבד, ויש קבוצה יותר נרחבת של אנשים אשר מבינים כי זה המקום שבו יכולים להרגיש הכי נוח שאפשר, עם הצבה של רהיטים לא יקרים שעדיין מרגישים הכי נוחים.

פינת זולה היא כזו שכוללת רהיטים שעשויים מחומרים קשיחים לצד ריפודים עבים ונעימים שבהם יכולים לבחור לשבת או לשכב, לפי הגודל שאותו בוחרים. הצבה של נדנדה רק משלימה את הרעיון הזה של מנוחה במקום הכי נעים, עם מבחר נדיב של נדנדות שקיים לשימוש יחיד או של כמה אנשים בו זמנית.

אם לכל אלה מוסיפים עציצים עם צמחיה ירוקה וצבעונית ואפילו דשא סינטטי ירוק עד, מקבלים את התמונה המושלמת של החדר הכי אטרקטיבי בכל הבית, שדווקא נמצא מחוצה לו. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים