חיפוש עבודה בארה"ב - איך מתחילים?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
שני, 26 מרץ 2012 12:07
בא לך לנסות עבודה קצת שונה?

כשהייתי בגן, אחי טס כדי לעבוד במזרח הרחוק אחרי השחרור. ההורים השתגעו מדאגה ורצו שיחזור מהר. לבסוף, כשהוא שב לארץ, הוא סיפר על טיול מספק, קניות מכל טוב, חוויות, והרבה הרבה כסף. כ"כ קינאתי בו... מן הסתם, כשהגעתי לגילו הלכתי בעקבותיו, ובשלב זה נפלה בידי הזכות להסביר לכם בפירוט מה שתרצו לדעת לגבי חיפוש עבודה בארה"ב.

מה חוץ מעבודה?

הערך המוסף מעבודה מחוץ למדינה זה שקיבלת גם הרפתקאה בפני עצמה. בהחלט, התנאים לא פשוטים וימי העבודה מייגעים, אולם עדיין, אתה חי לבד, מכיר תרבות אחר וחווה חוויות מרתקות במדינה זרה במהלך תקופה מסויימת. כ"כ הרבה פלוסים בלי שדיברתי על הסכומים הנאים שמרוויחים מעבודות כאלו. חוץ מזה, בתקופת עבודתך במדינה אחרת, תוכל, בהתאם לדרישות, להתחיל ללמוד תחום עיוני, ולהתמקצע בו לפני חזרתך לעבודה בארץ.

חשוב לך לקרוא על עבודות בארצות הברית? אני אסביר הכל.

מה חשוב להכין?


אם רצונך הוא לגור במדינה זרה מסויימת, יתכן ותיאלץ להוציא אשרת תייר; כל שגרירות וההחלטות שלה לאירוח אזרחי חוץ. לעתים, סוגה של הויזה שונה בהתאם לאופי ביקורך, אך בדר"כ, אם תרצה אשרת עבודה מסויימת - תחוייב להמציא תמונות פספורט, להנפיק דרכון בהתאם ולתאם תור עם שגרירות המדינה המיועדת. מומלץ גם שתתעדכן עם שגריר המדינה המיועדת בדבר התנאים עבור אישור הויזה, אך אתן מס' דברים שאולי יעזרו:

לפעמים, חלק גדול מתהליך הנפקת האשרה תוכל לעשות דרך המחשב. כנס מדיי פעם לדף הרלוונטי ואולי כך תוכל לחסוך זמן.

השקע בהופעתך; כמו בראיון עבודה, הרושם הראשוני הוא קריטי מאוד.

הכן תמונות דרכון עכשוויות. אם שכחת להביא - יהיו מקרים בהם תצליח להוציא תמונות כאלה בצלמניה המצוייה בצמוד לשגרירות.

הקפד כי אתה לוקח איתך מזומנים, לכל מקרה שיגיע.

במה אעבוד שם?


אמנם, יש יוצאים מהכלל, אך, תחומי העבודה לצעירים אחרי צבא - הם די מונוטוניים, ויכללו בדר"כ מכירת ציורי שמן או טיפול בילדים. ועם זאת, בכל תחום תמצא - סטייל מיוחד משלו, הכל תלוי במדינה והמעסיק הספציפי.

מוכרח עוד אינפורמציה בתחום העבודות בחו"ל?שאל אותי כאן ואשתדל לענות לך בהקדם האפשרי. שיהיה בכיף!
nati19975
 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים