שובר לפרסום בגוגלחיפוש עבודה בהייטק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : yuvalzz02   
שלישי, 08 מרץ 2011 09:58

חיפוש עבודה בהייטק

את המשפט הראשון שנאמר לכם, אתם לא הולכים לאהוב. את השאר, באחריות, אתם תאהבו הרבה  יותר: תיבת הדואר האלקטרונית של מנהל משאבי אנוש בחברת היי טק ממוצעת, מתמלא בכל יום בעשרות קורות חיים חדשים שלכולם מטרה אחת- חיפוש עבודה בהייטק. את הטיונר בפקס הוא צריך להחליף לפחות אחת לשבועיים מכמות בוגרי הייטק המתחננים למשרה כלשהי. עד כאן – על הפנים. מכאן מתחיל הכיף.

חיפוש עבודה בהייטק הוא משהו שחייבים לדעת איך לעשות. תתייחסו אל זה כשפת תכנות חדשה. אם לא תדעו את הכללים, אם לא תדעו את הניואנסים, את ה"עשה" ו"אל תעשה", יגיעו קורות החיים שלכם שוב ושוב לתחתית הערימה.

חיפוש עבודה בהייטק מתחיל בקורות חיים ראויים. להלן מספר כללים חשובים בעניין:

  • לא לחפור – קורות חיים טובים מתפרסים על גבי עמוד אחד, במשפטים קצרים ולא סיפורים מרחיקי לכת. מתומצת ולקוני.
  • כן להתגאות, לא להתלהב – חשוב מאוד להדגיש את ההישגים שלכם עד כה, לצרף תעודות, להציג ניסיון, אבל לא להגזים בתיאורים אמורפים חסרי תוכן כמו "פרפקציוניסטים מלידה", "אוהב עבודה קשה", "אחראים ורציניים" וכדומה. די, אתם בהיי טק, כולם יודעים שאתם מוכשרים ורציניים.
  • ערך מוסף – חייבים שיהיה משהו בקורות החיים שלכם שיתפוס את העין. זה יכול להיות שינוי במבנה הסטנדרטי, אולי כתיבה קצת משעשעת, יותר סיפורית. משהו שיסקרן, שימשוך את תשומת הלב. זה עובד בעולם הקריאטיבי, זה יכול לעבוד גם כאן.
  • אפשר לשלוח כמה קורות חיים לאותו מקום, בתצורות שונות. פעם במייל, פעם בפקס. תתפלאו לגלות כמה זה מוסיף לסיכויים שלכם.

חיפוש עבודה בהייטק דורש עקשנות, דבקות במטרה, חוסן מנטאלי והרבה רצון. בלי אלו תמצאו את עצמכם מהר מאוד מתעוררים ב-12 מהמיטה והולכים למחשב לשחק סוליטר ( אולי זה מה שיקרה גם אם תתקבלו אבל לא מדברים על זה )

אז קדימה, התחרות על הכניסה לעולם ההיטק בעיצומה ולא קרעתם את עצמכם 3 שנים בשביל לשבת בבית. תתחילו לחפש!

 


 
מאמרים נוספים :

» ראיון עבודה – כך תכינו את עצמכם

מה חשוב בראיון -תהליך חיפוש עבודה הוא תהליך קשה, ארוך ומלחיץ. הכנת קורות חיים לפי כל הכללים, עיינת בלוחות באינטרנט ובעתונות, ביצעת הפצת קורות חיים בדרכים שונות והנה משאלתך התגשמה: הוזמנת לראיון עבודה בחברה בה אתה חולם...

» הפצת קורות חיים ברשת האינטרנט

בעידן הטכנולוגי של המאה ה- 21, חיפוש עבודה מתבצע באמצעות הרשת האינטרנטית.כל חברה, מפרסמת באתרי דרושים את המשרה שנפתחה, בתוספת פירוט הדרישות ודואר אלקטרוני או מספר פקס ליצירת קשר.כל עובד המעוניין במשרה, ישלח את קורות החיים...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים