שובר לפרסום בגוגלחם בכל מקום

PDF הדפסה דוא
חם בכל מקום - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 17 פברואר 2015 14:37

רוצים לצאת לבלות בפאב או בבית קפה שכונתי אבל החורף נמצא בכל מקום והקור חודר לעצמות? אל דאגה יש פיתרון, כל עסק מתפאר היום בנוכחות מאסיבית של פטריות חימום המבטיחות בילוי חמים ורגוע גם כשקר בחוץ ולכן מומלץ לא למהר להחליט שאין חשק לצאת לבלות אלה לבדוק מה האפשרויות הזמינות. זה כבר זמן רב שבעלי עסקים כמו פאבים ובתי קפה הנמצאים לא בתוך מבנה בנוי הבינו שאם לא יתבצע שינוי משמעותי בצורת האירוח בעיקר בחודשי החורף הקרים, הלקוחות פשוט לא יגיעו. הפיתרון הגיע במהירות בצורת מתקן פטרייתי שמחמם את היושבים מתחתיו ומבטיח הנאה מלאה גם ביום קר וגשום במיוחד.

סוגי פטריות חימום

מתקן חימום זה הוא למעשה עמוד ברזל חלול העומד על משקולת לאיזון ובחלקו העליון מתקן רשת ברזל עם רפלקטור ברזל דמויי פטרייה. שיטות החימום של פטריות חימום מצטמצם לשניים והם:

 • פטרייה לחימום על גז – בתוך העמוד של המתקן יש מנגנון המתאים לעבודה על גז כולל צנרת המשתלשלת החוצה עד לבלוני הגז שנמצאים בקרבת מקום, על מנת שאפשר יהיה לשנע את הפטרייה ניתן לחבר לחלק התחתון שלה גלגלים ובלון גז קרוב וזה מאפשר לה להיות ניידת בתוך החלל. אפקט החימום נעים ומתפזר בשווה בכל האזור ההיקפי והתחתון ממנה.

 • חימום על חשמל – המתקן הוא זהה לפטרייה על גז רק שבזו הצנרת מותאמת לעבודה עם חשמל. גם בפטרייה זו החימום נעים ומפוזר בצורה היקפית עד 4 מטר לכל כיוון. זוהי פטרייה בטוחה למשתמש ונפוצה מאד.

 • מה עדיף?

  לכל שיטת חימום היתרונות והחסרונות שלה, לכן, בשביל לקבל את ההחלטה הנכונה כלכלית והטובה ביותר לעסק צריך להזמין להתייעצות איש מקצוע מהימן שמטפל ומוכר פטריות חימום לעסקים. יש כאלו שיעדיפו לרכוש את הפטרייה שעובדת על חימום בגז מכיוון שהיא יכולה להיות ניידת ואין חשש להתחשמלות במידה ויש מגע עם מים ויש כאלו שיעדיפו את השיטה החשמלית שהיא חסכונית יותר ואין סכנה של דליפת גז, אך מה שבטוח יהיה חם.


      
  STU2

  רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

  חיפוש מהיר בגוגל

  מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים