שובר לפרסום בגוגלחשיבות מפוחים לשחרור עשן בחניונים ובמקומות ציבוריים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אושר לנקרי   
שני, 19 נובמבר 2018 11:06

למפוחים תפקיד חיוני בתחום האוורור, המפוחים מתוכננים להניע את האוויר על ידי יניקה או דחיפה, מה שמאפשר להם לבצע העברה של אוויר שאינו רצוי ולהחליפו באוויר נקי יותר.
ישנן סיבות רבות בגינן יעלה הצורך בהתקנת מפוחים, כאשר חשיבותם הינה גבוהה במיוחד במקומות סגורים המאכלסים אנשים רבים כמו: חניונים ומבנים ציבוריים.
המפוחים יכולים בין היתר להפחית את רמת הזיהום באותם המקומות, לסייע במקרים של שריפות – על ידי יניקת העשן ושחרורו החוצה, כמו כן, המפוחים גם מהווים כפתרון חשוב במקומות בהם עלולה לצוץ בעיות הקשורות לריח לא נעים וכמובן, גם לגורמים מזהמים מסוגים שונים.

תפקידם של מפוחים במקרה של שריפה
שריפה המתפרצת בתוך מבנה, עלולה לגרום לנזקים רבים, וקשה מכך, לגרום לפגיעה באנשים. על פי נתונים, אצל רוב האנשים אשר חוו פגיעה בשריפות, מקור הפגיעה היה דווקא בעשן ולא באש עצמה. לכן, החשיבות של התקנת מפוחים לפינוי עשן במבנים ציבוריים, בחניונים ובבניינים רבי קומה הינה גבוהה.
במקרה של שריפה, מפוחי עשן המהווים בדרך כלל חלק מהמערכת לניהול העשן יונקים את העשן ומשחררים אותו החוצה, מה שמנקה במידה מסוימת את האוויר.

מגוון סוגים של מפוחים
כל מי שתר אחר מפוחים עתיד לגלות מגוון רחב של סוגים, כאשר כל אחד מהסוגים נועד לבצע פעולה אחרת.
כאמור, ישנם מפוחים לשחרור עשן, ישנם מפוחים המתאפיינים ביכולת עמידה גבוהה במיוחד מפני לחץ גבוה, מפוחים קטנים לניפוח של מתקנים מתנפחים, מפוחים שתפקידם לינוק גזים רעילים ולהזרים אוויר נקי – סוג זה נחשב לפופולארי במיוחד בתעשייה ויש עוד סוגים נוספים.
בטרם בחירת מפוחים, חשוב להבין בצורה מיטבית את הדרישות והצרכים מאותו מפוח, לוודא מהן התכונות שלו – לדוגמא, קיימת חשיבות גבוהה לבדוק שהמפוח יכול לבצע עבודה מהירה ושיש לו יכולת עמידה בפני עומסים כבדים – שימת דגש על כל הפרמטרים הללו תאפשר לבצע בסופו של דבר את הבחירה המתאימה והנכונה באותם מפוחים לשחרור עשן אשר בכוחם לשמש אותנו לכל מטרה, לאורך שנים רבות – כמובן, שיש להקפיד גם על נושא התחזוקה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים