שובר לפרסום בגוגלטיולים לאמריקה הלטינית – לבד או בקבוצה?

PDF הדפסה דוא
טיולים לאמריקה הלטינית – לבד או בקבוצה? - 5.0 out of 5 based on 2 reviews
דירוג משתמש: / 2
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 30 יוני 2015 08:31

רוצים לצאת לטיול באמריקה הלטינית? אם אתם מתלבטים בין יציאה לבד, או עם חבר קרוב אחר, לבין יציאה לטיול עם קבוצות טיולים לאמריקה הלטינית מאורגנות, זהו המקום עבורכם. כיום ניתן למצוא קבוצות של טיולים מאורגנים כמעט לכל מקום בעולם, וקבוצות אלו יכולות להיות פתרון הולם לחלק ניכר מהאנשים אשר מעוניינים לצאת לטיול וחוששים לעשות זאת בכוחות עצמם וללא ליווי מקצועי. יחד עם זאת, לכל אופציה, טיול לבד או בקבוצה, יש יתרונות וחסרונות שחשוב שתדעו לפני שאתם מקבלים החלטה, ועל כך נדבר במאמר הבא.

טיול עצמאי

היתרונות של טיול עצמאי הינם ברורים: החופש לבחור את אזור הטיול ויעד הטיול ולתכנן את לוח הזמנים בהתאם למה שמתאים לאדם והאפשרות להוזיל עלויות בבחירת מקומות הלינה והארוחות וכן את סוג הטיסה וכל שירות אחר שאתם מקבלים במהלך הטיול. יחד עם זאת, אפשרות זו משתלמת רק במקרה שאתם נוסעים עם חברים או בני משפחה קרובים. אם מעולם לא הייתם בחו"ל, אתם לא דוברי שפות זרות ומעוניינים לצאת לטיול לבד, ייתכן כי אפשרות זו תהיה הרבה פחות רלוונטית עבורכם שכן יהיו הרבה פעמים שלא תדעו כיצד להתנהל נכון, איך למצוא את השירותים הדרושים לכם ואיך לתקשר עם המקומיים.

טיול מאורגן

היתרונות של הטיול העצמאי הם למעשה החסרונות של הטיול המאורגן. בטיול מאורגן האדם לא יכול להחליט בעצמו היכן לטייל, באיזה שעה לקום ומהו סדר היום והוא תלוי בקבוצה כולה. בנוסף, טיול כזה כולל אוטובוס מאורגן, מקומות לינה יקרים יחסית, תשלומים למדריכים ואבטחה ועוד, כל אלו מייקרים את עלויות הטיול בצורה משמעותית מאוד. יחד עם זאת, טיול מסוג זה יהיה פתרון הולם לאנשים שמעולם לא היו בחו"ל, לא דוברים שפות זרות, מתקשים להסתדר לבדם ומעדיפים לצאת לטיול מסודר שהכל בו כבר מוכן ומאורגן.

ברוב הפעמים, ההבדל העיקרי בין טיולים לאמריקה הלטינית באופן עצמאי לבין טיולים לאמריקה הלטינית באופן מאורגן הוא גיל המשתתפים, כאשר הצעירים יותר מעדיפים לצאת לבד ובטוחים שהם יצליחו להסתדר במקום ללא בעיה.

להמשך קריאה ומידע נוסף, כנסו לאתר פולריס מונדי - טיולים לדרום אמריקה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים