שובר לפרסום בגוגלטיול מאורגן VS טיול לבד

PDF הדפסה דוא
טיול מאורגן VS טיול לבד - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 17 פברואר 2015 13:36

כל אחד חולם לטייל בעולם, לראות מקומות חדשים ולפגוש אנשים מתרבויות שונות. שתי האפשרויות השכיחות ביותר הן: יציאה בטיול מאורגן או יציאה לאותו טיול רק שתכנון המסלול נבחר לבד. ננסה להבהיר באיזו מהדרכים האלו כדאי לבחור כאשר נתמקד על תכנון טיול מאורגן לארה"ב כיעד המבוקש.

טיול מאורגן - יתרונות וחסרונות

ארה"ב היא יעד מבוקש לטיולים מאורגנים בכל העולם. יתרונו של טיול מאורגן שכל המסלול ידוע מראש והוא מתמקד במקומות הכי תיירותיים שיש לארה"ב להציע. המדריך הוא לרוב תושב ארה"ב דובר עברית ואנגלית מעולה שיכולה להיות לעזר במקרים שונים ובדרך כלל בידיו כל התשובות לשאלות כאלו ואחרות שמתעוררות לעיתים בעיר זרה. החיסרון הגדול בטיול מאורגן שהוא יקר יותר מטיול אחר, צריך להיות חלק מקבוצה גדולה של אנשים זרים לחלוטין ואיתם צריך לחלוק ימים שלמים של טיולים. טיול מאורגן מדויק על הדקה ולעיתים יש תחושה של מעיין "מסע כומתה" ולא טיול לשם אתנחתא.

טיול שנקבע לבד - יתרונות וחסרונות

בניגוד גמור לטיול מאורגן לארה"ב, היתרון העצום של טיול שמסלולו נבחר באופן עצמוני הוא עלות זולה מכל אפשרות אחרת, הרגשת נינוחות, התנהלות על פי לוח זמנים המתאים למטייל, אפשרות של שינויים דינאמיים בתוך הטיול מבלי לפגוע בלוח זמנים קבוע מראש כפי שיש בטיולים מאורגנים לארה"ב. החסרונות הם בהתאם: פספוס בהגעה למקומות חשובים ומשמעותיים מתוך חוסר ידע או הבנה, חוסר התמצאות בשפה ואפילו חוסר בהבנת אופי ותרבות סביבת הרחוב שיכולה לגבות מחיר יקר מאותו מטייל.

סיכום שובר שורות

כל מי שחשקה נפשו לעשות טיול מאורגן לארה"ב צריך לבחון מספר נקודות חשובות ואז להחליט עם עצמו איך כדאי לו להתארגן על טיול לארה"ב והנקודות הן:

  • כמה כסף מוקצב לנסיעה

  • רמת האהבה לחברה ושותפות

  • יכולת עמידה בלוח זמנים צפוף

  • יכולת התמצאות במקומות זרים ושפה

תשובה כנה על השאלות הללו יתנו לכל אחד את הפיתרון באיזה סוג של טיול לבחור ובטוח שבסופו של דבר זו תהייה ההחלטה הנבונה ביותר.
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים