שובר לפרסום בגוגלטיסות ברגע האחרון

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אבנר כהן   
שלישי, 18 יוני 2013 17:33

רוב הישראלים שיוצאים בחופשות הקיץ שלהם לטיולים לחוץ לארץ או לאילת לבילוי זוגי או משפחתי מתכננים את הטיול כמה שבועות או חודשים לפני המועד שנקבע.


אבל יש כאלה שמחפשים טיסות ברגע האחרון. אלו אנשים שמתכננים את הטיול שלהם באופן ספונטני ולא בצורה מאורגנת מראש. החיפוש אחר טיסות של הרגע האחרון אפשרית במספר מישורים.
המישור המקובל כיום ביותר הוא השימוש באינטרנט. כניסה לאתר של חברות התעופה או משרדי הנסיעות וקיום מעקב אחרי האתרים מאפשר מציאת מקומות פנויים בטיסות ליעדים רבים. המקומות הפנויים הם תוצאה של ביטול הכרטיסים על ידי אנשים שמסיבה זו או אחרת אינם יכולים להשתמש בהם. כרטיסים שהוחזקו כרזרבה ולא נרכשו והחברה מעוניינת למכרם ועוד.

דרך נוספת למצוא כרטיסי טיסות ברגע האחרון היא השארת מספר טלפון במשרדי חברות התעופה או משרדי הנסיעות ואלה יוצרים קשר עם הלקוח ומציעים להם כרטיסים לטיסות ברגע האחרון.
לא רק מטיילים מחפשים טיסות ברגע האחרון. לעיתים נקראים אנשים לחו"ל בגלל אסון שקרה במשפחתם או בעל עסקים שעליו להגיע בדחיפות לסניף שלו בחוץ לארץ.
בקיץ, בעונת התיירות, הטיסות ברגע האחרון קשות יותר לביצוע רוב הטיסות מוזמנות מראש והביטולים מעטים. יש יותר אפשרויות למצוא טיסות של הרגע האחרון בעונת החורף. מספר המקומות הפנויים במיוחד במטוסים מישראל לאירופה, רבים ואפשר למצוא מקום פנוי ביתר קלות.

מאירופה לישראל קשה יותר למצוא מקום פנוי מאחר ותיירים רבים מגיעים בחודשי החורף לישראל בגלל מזג האוויר הנוח יחסית בארץ והאפשרות לנפוש בכל הארץ כשהשמש זורחת ומזג האוויר אינו קר כמו באירופה.

חבילות נופש לברצלונה


ברצלונה היא העיר הגדולה בספרד ואליה מגיעים בכל שנה מיליוני תיירים מכל קצוות העולם ובכלל זה גם מישראל. ישראלים רבים מגיעים לברצלונה באופן עצמאי. תכנון הטיול ולוח הזמנים נקבע על ידם והם נעזרים בחברות התעופה רק כדי לרכוש כרטיס טיסה.
אחרים מעוניינים להגיע לברצלונה עם תכנון ולוח זמנים קבוע מראש ולכן הם פונים לחברות התעופה או משרדי הנסיעות ורוכשים לעצמם אחת מחבילות הנופש לברצלונה.
רוב חבילות הנופש לברצלונה מכילות מעבר לכרטיסי הטיסה גם מקומות לינה בעיר או מחוצה לה, בהתאם לבחירת הלקוח, השכרת רכב ותוכנית לאתרים בהם כדאי לבקר. הקרבה לצרפת מאפשרת גם מעבר הגבול בתחבורה קרקעית ביקור בערים השוכנות לאורכו ולחזור חזרה לברצלונה.

ברצלונה היא אחת הערים בספרד ובאירופה בכלל בעלת תודעת ספורט רחבה ויש בה כמה קבוצות ספורט מהליגה העליונה.
ישראלים רבים אוהדי קבוצת הכדורגל מגיעים לעיל בכל פעם שיש משחק  חשוב במסגרות אירופאיות או עולמיות. חברות התעופה ומשרדי הנסיעות יוצאים בחבילות נופש לברצלונה הכוללות כרטיס טיסה, מקום לינה וכרטיס כניסה למגרש בו מתקיים המשחק של הקבוצה האהודה.
יש משפחות שגם הילדים מעורבים מבחינה ספורטיבית והאבות יוצאים עם ילדיהם לצפות במשחקי הקבוצה שאותם הם מעריצים. לא אחת יוצאות משפחות שלמות במסגרת של אחת מחבילות הנופש לברצלונה שמשולבות בטיולים באזור עם הקבוצה האהודה.

חבילות נופש לברצלונה מוצעות לקהל הלקוחות גם לחודשי החורף. יש בשנים האחרונות ביקוש רב של הזמנת נופש בחודשי החורף בתקופה בה השלג  נערם ואתרי גלישת הסקי פתוחים לקהל הרחב לגלישה על מסלולים ארוכים.
ברצלונה היא יעד אחד מיעדים רבים שישראלים בוחרים להגיע אליהם בחודשי החורף כדי לעשות גלישת סקי. מאחר ובישראל אין אפשרות לגלוש בוחרים הגולשים מדי שנה יעד באירופה והעוסקים בתחום מחפשים חבילות נופש לערים רבות באירופה ובכלל זה לברצלונה. 
מאמרים נוספים :

» טיסות ונופש

ברלין היא עיר חשובה בגרמניה, עיר תעשייה ותיירות. תיירים מכל העולם מגיעים בהמוניהם בכל שנה בטיסות לברלין כדי לבלות חופשות ולעשות טיולים באזורה.מישראל יוצאות מספר טיסות לברלין בכל שבוע ישירות לשדה התעופה שבפתאי העיר....

» חופשה ברגע האחרון - כולם חוסכים ועכשיו

במידה ואתם דומים למרבית האנשים, סיכויים טובים שגם לכם לפעמים מאד מתחשק לעזוב הכול ופשוט לברוח מס' שעות לחו"ל ולנוח בחוף כלשהו ולא לחשוב על מטרדי היום יום. נופשונים שהם ברגע האחרון הם מתודה מומלצת בה אפשר לממש את הערגה...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים