שובר לפרסום בגוגלטיפול בדכאון באמצעות תחזית אסטרולוגיה חודשית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אבנר כהן   
שלישי, 10 ספטמבר 2013 15:53

אחת הבעיות הנפוצות ביותר במערב היא התמודדות עם דיכאון. הדיכאון יכול להתבטא אצל אנשים שונים בדרכים שונות, החל מחוסר רצון משווע להשתתף בפעילויות חברתיות, דרך אלה שיעדיפו פשוט להישאר כל היום במיטה ולישון וכמובן לבסוף נכללים גם סוג האנשים שמדברים כל הזמן על מוות והתאבדות. אבל כמו כמעט לכל דבר בחיים, גם עבור דכאון יש פתרון.טיפול בדכאון על ידי פסיכיאטר


כמובן שקודם כל יש לבצע אבחנה שאכן האדם שעומד נגדנו סובל מדכאון ולא בטעות סובל מיום רע או התעורר על הצד הלא הנכון. אם באמת שמנו לב שהוא עונה על אחד מהתסמינים שהוזכרו קודם, הפתרון הידוע והנפוץ ביותר הוא טיפול פסיכיאטרי. טיפול בדכאון על ידי פסיכיאטר יבוצע באופן קרוב ומפוקח, כך שיתבצע מעקב מדי יום או מדי שבוע על ידי אותו פסיכיאטר, על מנת לראות האם חל שיפור במצבו של המטופל, האם השיחות עימו עוזרות או שמא יש להביא לידי כך שהוא יחל בטיפול תרופתי. היה וישנו שיפור, יכול הפסיכיאטר להפסיק את הטיפול מתי שהוא חושב לנכון כשהמטופל כבר מעבר לקו הסכנה, ולאט לאט ישוב המטופל לחיים הנורמאליים שהיו לו לפני ששקע בדכאון, שיכללו חיי חברה, חזרה לשגרת עבודה ובכלל לשגרת חיים תקינה. הבעיה מתחילה כשהטיפול הפסיכיאטרי לא עוזר, מה שמוביל לטיפול תרופתי שאומר למעשה שימוש בכדורים עם מרשם ויכול לגרום לדברים פחות נעימים דוגמת התמכרות לכדורים או כניסה למערבולת שלילית גדולה אף יותר.

טיפול בדכאון באמצעות רוחניות


לכן, למי שאינו מעוניין להתקרב לפסיכיאטרים בשל החשש ממקרים מסוג זה, מוצעת אפשרות נוספת, טיפול באמצעות רוחניות. בתחום הרוחני טיפול בדכאון יכול להיעשות במספר דרכים. הדרך הראשונה והבולטת מכולם היא כניסה למעמקי הקבלה. הסובל מדכאון יעבור מסע רוחני בו הוא יגיע אל תוככי ספר הזוהר ויעמיק בו, יתוודע לחוקים קוסמיים שונים, ילמד על הספירות המקובלות ביהדות ועל חיבור הרוחניות עם הגשמיות, כך שהוא יעבור את הטיפול דרך עצמו בלא שום גורם חיצוני. אפשרות נוספת לטיפול בדכאון בדרך רוחנית היא באמצעות הילינג אנרגטי, שידוע בעיקר בזכות טיפול בכאבים פיזיים אך עוזר גם במצבים נפשיים. טיפול באמצעות הילינג, בו הזרם של המטפל אופף את המטופל ומוציא ממנו את כל התחושות הרעות ואת הגורמים שמעכבים את הצלחתו ופריחתו, יכול לסייע אף הוא בנושא הדכאון.

תחזית אסטרולוגיה חודשית


אך מה אם נאמר לכם שיש אפילו שיטה שעשויה אולי למנוע את הדכאון, שיטה בה אתם תדעו לצפות את כל מה שקורה לכם בחיים, את מה שלמעשה עשוי להוביל אתכם לסחרחרה רגשית ובעקבות כך גם לדכאון המדובר? השיטה המדוברת היא תחזית אסטרולוגיה חודשית, בה תוכלו לצפות מראש את מה שצופן לכם העתיד ולהיערך אליו בהתאם. האסטרולוגיה היא תורה מבוססת כוכבים, שבאמצעות גרמי השמיים, תנועתם ומיקומם במרחב יכולה לחזות את מה שמחכה לנו בבוא הזמן. באמצעות תחזית שכזו נוכל להיזהר מראש מהדברים שעשויים לדרדר אותנו לתהומות אליהם אנחנו לא מעוניינים להגיע.

אסטרולוגיה חודשית- דרך למנוע דכאון


תהומות שכאלה יכולות להיפער גם בגלל קשיים בתחום האהבה, גם בתחום הבריאותי וכמובן שגם בתחום הכלכלי. פרידה מבן או בת זוג אוהבים אחרי זמן רב יכולה להימנע אם נדע דרך תחזית אסטרולוגיה חודשית מה הייתה בדיוק הבעיה שגרמה לפירוק, אם חלילה נסבול ממחלה כלשהי אולי נוכל באמצעות האסטרולוגיה לזהות אותה מוקדם ולגשת לאבחון אצל רופא מוסמך וכמובן שאם התחזית תראה לנו על השקעה לא נכונה בשוק המניות או אפילו רכישה של בית לא מתאים, כנראה שנוכל להימנע מכך.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים