שובר לפרסום בגוגלטיפול בעור של הגוף

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
רביעי, 15 יולי 2015 17:54

יכול להיות שירדתם ועליתם משקל רב בתקופה קצרה והעור שהיה מתוח נעשה כעת מרפוי ועם סימנים של מתיחה לאורכו ולרוחבו, יכול להיות שאתן לאחר לידה וכל אותם חודשי הריון במהלכם הבטן שלן הלכה ותפחה מתחו את העור של הבטן וכעת לאחר שאתן לאחר הלידה והתיוק בחוץ, אתן נותרתן עם סימני מתיחה של אותה הבטן שכעת חוזרת להיות שטוחה אך עם אותם סימנים לא מושכים לעין וגם לא נעימים למגע.

לרוב לאחר שני מקרים מעין אלה אנשים רבים מוצאים את עצמם עם סימני מתיחה לא אטרקטיביים ומחביאים את העור שמרגיש מאוד לא מושך מתחת למעטה של בגדים, גם בתקופת הקיץ החמה.

אז למה שבמקום לסבול מחוסר ביטחון לגבי המראה שלכם, לא תעשו משהו בנדון? הרי אין כל סיבה הגיונית להסתובב כמו נגועים ולהחביא את עצמכם מתחת למעטה של בושה!

 

סוגים שונים לטיפול בסימנים של מתיחה

סימני מתיחה אינם דבר חדש וישנם כל מיני טיפולים אשר יכולים לטשטש אותם ולגרום לעור שלכ להיראות הרבה יותר חלק, כמעט כמו לפני כל אותם שינויים שגרמו לו להימתח שוב ושוב ולאבד את המראה שלו.

ככלל כאשר רק מתחילים להיווצר לנו סימני המתיחה רצוי להתחיל טיפול מונע שיעזור לעור לחזור לעצמו בצורה מהירה, וזאת על ידי משיחה של קרמים ושמנים המיועדים לטיפול בסימני מתיחה והחדרה של כמה שיותר לחות אל העור שיקבל את האיזון לו הוא דרוש כדי להישאר חזק ואלסטי.

טיפול בגלי רדיו אשר חודרים אל שכבת הדרמיס ויוצרים מעין פציעות קטנות אשר מטרתן עידוד של ייצור סיבי קולגן ואלסטין חדשים שמחליקים את העור ומחזירים לו את המראה נטול סימנים של מתיחה.

טיפול בלייזר נלחם בסימני הקלון הללו על ידי ביצוע של פילינג לעור ועל ידי כך מחדש  וממצק אותו. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים