טיפול זוגי מקצועי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ביאונט   
חמישי, 14 יוני 2018 11:47
טיפול זוגי מקצועי

בחיי כל זוג יש משברים ובעיות, אך לא תמיד צריך "לשרוף את המועדון". טיפול נכון, ממוקד ויצירתי יכול להיות הגורם שיהפוך את הקערה על פיה, ויחזיר את חיי הזוגיות שלכם לדרך המלך. חשוב לבחור במטפל זוגי מנוסה, רגיש ואמפתי, שיוכל לאבחן בצורה מוצלחת את הבעיות והמכשולים בקשר, ולהציע פתרונות מתקבלים על הדעת, שבמידה וייושמו – יכול להיות שיתרחש שינוי ניכר, לטובה.

חשוב שהמטפל יהיה בעל הכישורים המתאימים לאבחן את הגורמים האמיתיים לכעסים, לריבים ולחוסר התקשורת בין בני הזוג. אבחון מדויק הוא קריטי להצלחת הטיפול, ולהשבת חיי הזוגיות למסלול התקין.

צמיחה עסקית

לעיתים, יציבות זוגית היא הכרחית להצלחה בעבודה ובעסקים. משברים וטרדות בבית עלולים לגלוש למשרד – חוסר השקט הנפשי יכול להשפיע על יכולת הריכוז וההתמקדות במשימה, ועל "אורך הפתיל" – שליטה בכעסים. יחסי אנוש תקינים בעבודה הינה דרישה בסיסית ברוב מקומות העבודה המקובלים – חשוב לפתור את הבעיות בבית, כדי שיקל עליכם לפתור את הבעיות במשרד.

מאידך, כיוון ההשפעה הוא גם לצד השני. כולנו יודעים, כי ליציבות הפיננסית ולביטחון הכלכלי ישנה השפעה על משך ואיכות מערכות היחסים שלנו. עבודה על הצד הפיננסי בחיינו, פתרון בעיות, יישום רעיונות חדשים שעשויים להיות אלו שיגדילו את תרומתכם לארגון שבו אתם עובדים – כל אלו יכולים להביא לצמיחה עסקית, לעלייה ברמת ההכנסות בשקט הנפשי, ולשיפור כולל ברמת החיים. בהנחה שדבר זה לא יעלם מעיני בן או בת הזוג שלכם, צמיחה עסקית עשויה לגרום התקרבות בינכם, ולהערכה מחודשת של ערככם ותרומתכם למערכת הזוגית.

מציאת אהבה

זוגיות היא לא רק עניין של נוחות ושגרה. טיפול זוגי יכול להיות המפתח ללב בן או בת הזוג שלכם. טיפול זוגי מוצלח יכול להבעיר מחדש את הלהבה, ולהעמיק את הקשר החברי והרומנטי בין בני הזוג.

גם אם המסקנה היוצאת מהטיפול הזוגי היא להיפרד, דעו שזה לא סוף העולם. כל סוף הוא גם התחלה חדשה – ואולי זו ההזדמנות שלכם לצאת לעולם, לחוות את החיים במלוא עוצמתם, ולחפש בן או בת זוג, שאיתם תוכלו לפתח ולטפח חיבור רגשי ורומנטי, עמוק יותר מזה שחוויתם בקשר הקודם. חשוב לתת למטפל הזוגי לעזור לכם למצוא את ההעדפות שלכם בבחירת פרטנר לזוגיות וליישם את הכלים שהוא מעניק לכם  ליצירת תקשורת מוצלחת, הכוללת הבנה, תמיכה, העצמה והכלה. 
מאמרים נוספים :

» אהבה והכרויות

מסא'ז, אתר הכרויות ואהבה בטלפון, שיחות עם בחורות לקשר דיסקרטי, אתר הכרויות דיסקרטיות, שיחות שמחפשות גבר, סטוץ, סטוצים ובילויים, דייטינג לגברים, והכרויות בישראל, קשר בתמיכה כספית, צא לדייט עוד היום, בחורות שרוצות להכיר...

» סוף או התחלה – טיפול זוגי לאחר בגידה

בגידה הינה סימפטום של  מערכת היחסים הזוגית  ואמירה לגבי איכות הקשר הזוגי. בדרך כלל  מדובר בחסכים רגשיים ופיזיים שלא תמיד מדוברים ולא באים לידי ביטוי בתוך הקשר. גילוי הבגידה, הינה חוויה מטלטלת וגורמת לסערת רגשות ולמשבר...

» בגידה – איך נוצר רומן ?

כאשר אנו שומעים על בגידה, האסוציאציה  הראשונית שעולה  היא מין. אך למעשה מין הוא לא המרכיב הדומיננטי והבגידה היא לא תוצאה של צורך במין מגוון , אלא תוצאה של חסר ביחסים רגשיים מספקים כמו : חסר באהבה,בקשר, באינטימיות, בתשוקה,...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים