טיפים להגברת לחץ מים בבית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ציון כהן   
ראשון, 26 פברואר 2017 15:35

לחץ מים נמוך בבית יכול להיות מטרד לא קטן, וחשוב לדעת לפתור את הבעיה הזאת

אם אי פעם סבלתם ממצב שבו לחץ המים בברזים השונים בבית שלכם לא עובד כמו שצריך, אתם בוודאי יודעים כי מדובר במצב טורדני למדי שחשוב לדעת לתת לו פתרון ראוי. מצב זה יכול להיגרם כתוצאה ממגוון סיבות, כאשר הבעיה יכולה להיות רוחבית ולהתרחש בכלל יציאות המים של הבית, והיא יכולה להיות באותה המידה גם נקודתית דרך פתח אחד או חדר אחד בלבד. בכל מקרה, במצבים שכאלה חשוב לדעת לתת פתרון מידי למצב, ובמקרים רבים ניתן לחסוך את הקריאה לאינסטלטור באמצעות כמה טיפים להגברת לחץ מים בבית.

כמה טיפים להגברה של לחץ מים בבית שלכם עוד לפני שאתם פותחים קריאה לשרברב
  • פתיחת השיבר – במקרים רבים מאוד לחץ המים הנמוך בבית כולו נגרם כתוצאה מסגירה חלקית של שסתום המים של הבית – השיבר. כשאתם סובלים ממצב שכזה, השלב הראשון הוא ללכת לשיבר ולבדוק האם הוא נסגר חלקית, ובמידה וזה אכן המצב לפתוח אותו לגמרי בכדי לאפשר זרימה מלאה של המים. פתיחת שיבר חשוב לבצע בצורה זהירה, שכן לא נרצה לשבור אותו בטעות.

  • החלפת ברז – במידה וישנה בעיה נקודתית בלחץ המים של אחד מרכיבי המים בבית שלכם, בהחלט יתכן כי הבעיה היא ברכיב עצמו. הבריגו החוצה את הברז או הדוש הבעייתי והבינו האם הבעיה היא בהגעת המים אליהם או בתוכם. אם הרכיב סתום או סדוק, או אם הוא התבלה עד לנקודה שבה אין ברירה – מחליפים.

  • חיבור מים חמים – אם ישנה בעיה של לחץ מים חמים, במקרים רבים הסיבה לכך היא החיבור של מערכת הדוד למערכת הצנרת הביתית. יש לפנות לגורם מקצועי בתחום הדודים בכדי לתת פתרון למצב זה.
במידה ואתם לא מצליחים למצוא פתרון בכוחות עצמכם – פנו לשירות מוביל של אינסטלציה

אינסטלטור מקצועי יספק לכם את הפתרון הנחוץ לכם במצב שבו לחץ המים בבית שלכם נמוך מדי – מצב שיכול להיות טורדני ביותר, כאמור. הקפידו לפנות לאיש מקצוע איכותי, ולא תשאירו את עצמכם חסרי אונים. 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים