טיפים להקמת אתר הנצחה חינם

PDF הדפסה דוא
טיפים להקמת אתר הנצחה חינם - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 27 דצמבר 2016 13:41

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד רבים מנצלים את האינטרנט לטובת הנצחה של יקיריהם. כמו שכולם יודעים, מה שנמצא באינטרנט קשה מאוד להעלים, ובדיוק כמו שזה עובד במקרים לא טובים, כך זה יכול לעבוד במקרים אחרים בהם דווקא רוצים לשמור על מידע שיישאר לנצח ולא יאבד.

הקמה של אתר הנצחה יכולה להיות הדרך שלכם לשמר את זכרו של האדם היקר לכם שנפטר, לספר את סיפור החיים שלו ולהשריש את המורשת שלו במקום שבו היא תמיד תישאר. כך קרובים ובני משפחה, למשך כל הדורות, יוכלו תמיד להיזכר באדם הגדול שהוא היה ולנצור את זכרו לעד, גם בעוד שנים רבות מאוד.

שלבו תמונות באתר

היום אתם יכולים למצוא בקלות אתר הנצחה חינם, בין אם של חברות קבורה ובין אם אתר פרטי, אשר דרכו תוכלו להקים אתר הנצחה בחינם ליקירים שלכם, אך ההקמה של האתר עצמו, תלויה בכם.

קודם כל, אנו ממליצים לכם לשלב כמה שיותר תמונות באתר הזה. סרקו תמונות ישנות והעלו אותן לצד תמונות חדשות יותר אל האתר. כך, גם אם בעוד שנים התמונות שיש לכם יתבלו או יאבדו, עדיין הן יהיו קיימות באינטרנט ויהיה ניתן לצפות בהן באיכות גבוהה ובנוחות רבה ללא כל בעיה.

אספו סיפורים וצרו סיפור חיים

בכדי להנציח את זכרו של יקירכם לא רק ממה שהוא היה בשנים האחרונות, אלא לנצור את המורשת שלו ואת כל חייו, כדאי לאסוף כמה שיותר סיפורים עליו וליצור סיפור חיים של ממש.

כמובן, מדובר בעבודה לא פשוטה ואתם לא חייבים לבצע אותה ביום אחד. חברות קבורה המפעילות אתרי הנצחה לא מגבילות אתכם בעבודה על האתר ואתם יכולים להקדיש בכל פעם שיש לכם מעט זמן פנוי זמן עבור ההקמה של האתר, שילוב הסיפורים שמצאתם ובנית סיפור החיים של האדם.

לאחר שתעשו זאת תוכלו לפרסם את האתר לציבור ולשתף את הקישור לחברים, מכרים ובני משפחה, בין אם בדואר האלקטרוני ובין אם באמצעות הרשתות החברתיות, כך שכולם יהיו שותפים לסיפור של הנפטר.

  
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים