שובר לפרסום בגוגלטכנאי מחשבים ראש העין 0544738800

PDF הדפסה דוא
טכנאי מחשבים ראש העין 0544738800 - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : יד מחשבים   
שני, 01 פברואר 2010 19:00

יד מחשבים כטכנאי מחשבים בראש העין - פתרונות לאנשים ומחשבים


תחזוקה וניהול נכון של רשת מחשבים או של המחשב הביתי, דורשת מקצוענות ומיומנות כאשר בית עסק המבקש להעניק תמיכה כוללת ללקוחותיו, מתבקש להעמיד לרשות לקוחותיו טכנאים מחשבים מראש העין מקצועיים ומנוסים, אשר ידעו להעניק שירות יסודי, המלווה ביחס אישי והקשבה לטענות הלקוח לצורך ביצוע טיפול מקיף ומתן פתרון מלא לתקלות.יד מחשבים מראש העין החלה את פעילותה כתומכת ומתחזקת את מחשבי לקוחותיה, מהמגזר הפרטי ומהמגזר העסקי בשנת 2000, כשהיא מצרפת אל מאגר לקוחותיה מדי יום עוד לקוחות מרוצים.

שרות אישי - המסלול המנצח לפיתרון תקלות מהיר

העיקרון המוביל את יד מחשבים מיום היווסדה, הוא הענקת שרות מקצועי, הכולל טיפול מקיף בכל תקלות המחשב, החל מתקלות בעמדות הקצה, ועד לתקלות בשרתי המחשבים, על ידי מתן יחס אישי לכל לקוח, מתוך ההבנה כי משתמש הקצה הוא מקור הדיווח הברור והישיר לתקלה, ועל ידי הקשבה לצרכיו ניתן לפתור את התקלה לשביעות רצונו המלאה.

אנו ביד מחשבים, מבינים כי כל תקלה ניתן לפתור באופן מלא או חלקי, כאשר פתרון חלקי לתקלה יוביל לצורך בקריאת שרות נוספת, ולבזבוז זמן יקר של הלקוח, על כן, יד מחשבים דוגלת במתן פתרון מלא לתקלות המחשב, בכדי למנוע תקלות חוזרות, ולחסוך מזמנו וכספו של הלקוח.

מטריית שרות תחת קורת גג אחת בראש העין 

היתרון המוביל את יד מחשבים על פני מתחרותיה היא הענקת מטריית שרות תחת קורת גג אחת, הכוללת:

                 - הקמה ותחזוקה של רשתות תקשורת ביתיות ועסקיות כאחד
                 - תחזוקה ושרות לאתרי אינטרנט קיימים
                 - ביצוע כולל של הקמת תשתיות למצלמות אבטחה בעסקים ובבתים פרטיים
                 - תמיכה ושרות לקופות רושמות ולעמדות IBM POS

על ידי מתן מטריית שרות מסוג זה, יד מחשבים חוסכת מהלקוח את הצורך בחיפוש אחר ספקי שרות שונים מבתי עסק רבים, ואת ההתנהלות מול מספר טכנאים הפוגעת ביחס האישי ובהכרות האישי עם הטכנאי.

ההכרות המעמיקה של יד מחשבים בתחומים בה היא עוסקת, יוצרת רמת אמינות גבוהה אצל לקוחותיה, ומעניקה ללקוח את רמת השרות הגבוהה ביותר, ביעילות מרבית ובזמנים קצרים, כאשר ההכרות האישית של הלקוח עם הטכנאים וההכרות המעמיקה של הטכנאים מראש העין המבקרים עם רשת המחשבים של הלקוח, יוצרת את האפשרות לפיתרון מהיר ויעיל של כל תקלה.

קבלת שרותי ייעוץ מקצועי ביד מחשבים

צרו קשר עם יד מחשבים בכדי לקבל שרות ייעוץ מקצועי ואדיב לקראת:

                 - שדרוג המחשבים בבית העסק
                 - רכישת מחשבים חדשים
                 - הקמת תשתיות תקשורת או החלפת השרת
                 - הקמת תשתיות למצלמות אבטחה

נציג מנוסה של יד מחשבים מראש העין ישמח להעניק לכם שרותי ייעוץ מקצועי והכוונה בתחומים האלו, על מנת שתוכלו לרכוש את מיטב החומרה בהתאם לתקציב אותו הקציתם לצורך זה, ולהכווין אל הפיתרונות המתאימים ביותר לאופי העסק שלכם.

שרות באתר הלקוח - פריסה ומוקדי שרות

השרות של יד מחשבים מתמקד בטיפול בלקוחות הממוקמים במרכז הארץ, כאשר לרשות הלקוחות עומדת מעבדה ניידת המאפשרת לטכנאי להגיע אל אתר הלקוח ולבצע את הטיפול הנדרש ללא עיכובים מיותרים, כאשר מרבית התקלות מקבלות פיתרון מלא או מגובות במהלך ביקור הטכנאי מראש העין של יד מחשבים.

http://www.yad-srv.co.il/pc/ServiceRoshHaayin.html

www.yad-srv.co.il


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים