שובר לפרסום בגוגלטכנולוגיות מידע - ניהול נכון בעסק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
שלישי, 08 מאי 2012 11:49
טובעים בנתונים? לפתוח עסק היא בכל מקרה לא מטלה קלה, אפילו רחוק מזה, בנוסף להשקעה כספית היא מצריכה גם הבנה של התחום אליו שייכת החברה, הבנת עולם הניהול וללא ספק גם, ידע מקצועי בתחום. הדבר שאפילו עוד יותר מייאש , הוא ההכרה בעובדה שגם אחרי 2 שנים שהעסקים רצים, הסיפור לא נגמר.


למה, אתם תוהים? בשל הגורם הפשוט שאף אם פירמה מצליחה ושורדת את תלאות השנה השנייה, זה לא נגמר בזה - כי כולם רוצים לפרוח ולגדול הרבה יותר. אך תמיד ובכל מצב חשוב מאוד להפנים שכמה שחברה יותר גדולה, מוטת הבקרה והשליטה של ההנהלה יורדת. אז איזה אמצעי יכול לעזור לנו לשלוט טוב יותר בחברה?

טכנולוגיות מידע - אולי זה הפתרון?

למסעדות או חנויות קטנות תחום הניהול הוא ללא ספק פשוט יותר מאשר לחברות ענק, ובחלק גדול מהמקרים לא מחייב קניית אמצעים או כלים טכנולוגיים. אך חברות ועסקים גדולים שמחזורם נמוך מ 145 מיליון לערך, ברוב המקרים זקוקים גם ע"מ לנהל טוב יותר את המתרחש בחברה וגם כדי להתפתח, קצת עזרה וסיוע.

איזה כלים עומדים לרשותנו

תחום טכנולוגי נהדר שמתפתח לו בשנים האחרונות, תחילה בארה"ב, הוא הנושא התחרותי של הבינה העסקית; כל הכלים והמערכות ששייכים למערכות מידע נועדו לסייע למנהלי העסק בתהליך הסקת המסקנות ובהגעה לתובנות ניהוליות בכל המתרחש בפירמה שלהם.

השקעה באלמנטים לדוגמת מערכת BI, מסדי נתונים או פתרונות מחשוב אחרים, הם דוגמא קטנה לאופציות הקיימות לשימוש הסגל הבכיר של העסק או החברה. בכל כלי, התקן או טכנולוגיה שתבחרו מעולם התוכן של מערכות המידע תיהנו מיכולות רבות וחשובות כגון כריית מידע, עריכת נתונים רבים במקביל, הצלבה בין נתונים ממקורות שונים ומקבילים בחברה ויכולות חשובות אחרות, ככה שמשימת הניהול נהיית קלה יותר, וכמובן אפשר עם הגיון ושכל בריא לשפר תהליכים בארגון.

כפי שכתבתי קודם, יש מספר גדול של אמצעים נוחים לשכלול וייעול תהליכים בארגונים, כך שמה שחשוב זה להחליט שמתחילים ולהתייעץ עם מקצוענים בתחום של הבינה העסקית, שיוכלו לעזור ולאפיין בצורה טובה ומקצועית את החלקים החלשים בעסק תוך התאמת הכלים האיכותיים ביותר.

למידע נוסף אתם יותר ממוזמנים לבקר שוב בבלוג שלי.
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים