שובר לפרסום בגוגליהיה טוב? לא! - ניהול עסק בצורה נכונה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מורן אופיר   
ראשון, 21 אוקטובר 2012 13:18
צריכים ייעוץ? בהנחה שאתם מרגישים שהשגרה והחיים שלכם ,לצערכם, לא זורמים להיכן שרציתם ושיותר נכון, אתם דיי מוגבלים מבחינה כלכלית אעפ"י שאתם מרווחים משכורת טובה, מומלץ מאוד שתשקלו את אפשרותכם להתנסות בקבלת יעוץ בתחום הכלכלי.


הרצאות העשרה

ישנם טיפים שימושיים שיכולים לסייע לכם בכל הנוגע לאיזון חשבון הבנק. ראשית, הדבר הכי חשוב הוא להכיר טוב את גבולות ההכנסה שלכם. דברים כמו: ההכנסות, הוצאות רגולאריות, דברים שאתם לא יכולים בלעדיהם והבילויים, ולפי גורמים אלו להתאים את ההתנהלות. להלן דוגמה בסיסית-

סך ההכנסות - שכר של 7000 ₪

הוצאות שהן דרך קבע- ארנונה וש"ד 2100 ₪, חשבונות 520 ₪, חוגים לילד 400 ₪

דברים שחייבים- הוצאות רכב 300 ₪, בגדים לתינוק 100 ₪

ברגע שנחסר את סעיפי ההוצאות מהסעיף של ההכנסה נוכל לגלות מה היא היתרה לבזבוזים. בהתאם לחישוב שעשינו נתנהל נכון ביום יום ולא בדרך הפוכה, כמו שרוב האנשים נוטים להתנהל.

אם אתם לא טובים בחישובים, אולי מומלץ שתשקלו ברצינות את אחד מכלל השירותים השייכים לעולם הזה של התנהלות פיננסית, לדוגמא - ליווי כלכלי, חשוב שתדעו שכלל השירותים מותאמים למשפחות ובנוסף לחברות.

בכל דרך שתבחרו- לקחת שירותי יעוץ כלכלי או "לשרוד" לבד, חשוב שתבינו שיש מספר מצבים שמצריכים התייחסות ייחודית לנושא התקציב. מצבים כמו: גירושים או הרשמה לתואר. נסיבות כאלו מתאפיינות בשינוי רציני של סך ההכנסות וגם של שגרת ההוצאות בטווח זמן מסויים.

כפי שהסברנו בפוסט, יש מספר רב של דרכים שיכולות לסייע לאנשים להתנהל כלכלית בצורה הגיונית וחכמה, הנושא החשוב הוא לנסות לחשוב ולהבין למה אתם זקוקים. למתעניינים - עברו אל אתר האינטרנט .

טיפ מעולה בהתנהלות כלכלית נבונה, הוא לעולם לא להיות מאלו שאומרים לכולם "יהיה טוב" וגם "אני מאמין שאני מבין" ולהיפך, להיות ערים ובאמת לדעת מה קורה סביבכם בתחום התקציב.

נקודה לסיום, במידה ואתם לא ממש בטוחים מה אתם רוצים, או עם צצות לכם עוד התחבטויות", "אתם מוזמנים להיועץ בנו ולמצוא תשובות.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים