יום הולדת 40

הדפסה
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
חמישי, 13 מרץ 2014 03:10
יום הולדת 40 – סיבה טובה למסיבה גדולה

כל יום הולדת הוא יום חשוב לבעל השמחה ולמשפחתו אבל יום הולדת 40 הוא יום מיוחד. חתן השמחה כבר אינו ילד, קרוב לודאי יש לו משפחה וילדים משלו, הוא כבר מסודר במקום עבודה קבוע ואתם יודעים: החיים כמו בחיים, זורמים ומתקדמים.

יום הולדת 40 הוא הזמן למסיבה אמיתית, שונה ומושקעת יותר מכל מה שידעתם עד עתה. כבר הענקתם לו את כל המתנות האפשריות, אין לכם עוד רעיונות והאמת היא שהפעם, מגיעה לו מתנה מקורית ומיוחדת. לא "עוד מתנה" שאין בה שימוש. תחשבו על משהו מפתיע שישמח ויפעים את בעל השמחה, מתנה שיש בה ערך מוסף ואינה נמדדת רק על פי גודל ההשקעה הכספית שבה.

מתנות מקוריות ליום הולדת 40

אפשר להציע לכם הרבה רעיונות מקוריים ומעניינים כמתנת יום הולדת 40 אבל חשוב לקחת בחשבון מה אוהב בעל השמחה, ממה הוא סולד, מה מביך אותו ומה עשוי לשמח אותו באופן מיוחד. חשוב שהמתנה תהיה מקורית ולא נדושה. כמובן, ישנן מתנות שגם הערך הכספי שלהן גבוה במיוחד כמו: קורס סקיפרים, קורס טיס, הפלגה מסביב לעולם, יציאה לחופשה למקום אקזוטי, כרטיסים לאולימפיאדת החורף, לאולימפיאדה בברזיל או למונדיאל ועוד כהנה וכהנה.

כבודן של מתנות מסוג זה, במקומן מונח, אבל כאמור הערך הכספי הוא לא החשוב ביותר. חשובה המקוריות וחשובה השמחה הנגרמת בשל ההפתעה. הצעות ורעיונות למתנות יכולות לבוא מתחום הבישול, למשל. אם בעל השמחה הוא אנין טעם, מתעניין ומתנסה בהכנת מאכלים, הוא ישמח בוודאי לקבל סדנת בישול מקצועית במתנה. אם הוא חובב יינות ואלכוהול, סדנת טעימות יין יכולה לרתק אותו. כרטיסי מנוי לתיאטרון לחובבי הצגות, מנוי לסדרת קונצרטים לחובבי מוסיקה קלאסית או אפילו הרשמה לשיעורי נגינה אם חתן השמחה דחה זאת כל השנים בשל חוסר זמן פנוי.

תכנון יום הולדת 40

מלבד הענקת מתנת יום הולדת, צריך ואפשר לתכנן גם את היום עצמו ואיך מבלים בו. ישנן אינספור אפשרויות לציין יום משמעותי זה. שוב, הדברים תלויים בבעל השמחה, באופיו וברצונותיו. אין לכפות עליו, כמובן, דבר ואין להביך אותו באירוע שהוא איננו רוצה בו. רק לא צריך להניח ליום לחלוף מבלי לציין אותו בדרך כלשהי. אם חתן שמחת יום הולדת 40 הוא אדם סולידי מטבעו ותמיד חוגגים לו בצנעה ובשקט, אפשר הפעם להעז ולקיים מסיבה רצינית רועשת ושמחה במיוחד.

אפשר להזמין סטנדאפיסט שבעל השמחה מחבב במיוחד ולתאם עימו קטעי הומור שייכתבו במיוחד לבעל יום ההולדת. ההפתעה תהיה מושלמת והשמחה והעליצות ירקיעו שחקים.

רקדנית בטן אקזוטית ונמרצת שתיתן הופעה מהפנטת תוכל להזמין את בעל השמחה לרקוד עימה, דבר שיכול להכניס מתח נעים וחיובי לערב כולו.

רכיבה על סוסים, מצנחי רחיפה, עיסויים מפנקים, הכל אפשרי רק היו קשובים לבעל השמחה. 
מאמרים נוספים :

» 4 רעינות לחגיגת גיל 40 בסטייל

בדרך כלל, גברים מתייחסים לגיל 40 באופן חיובי. נשים, לעומת זאת, נוטים להיות בעלי זווית ראייה אחרת, בשל האופן שבו החברה המודרנית שלנו מעריצה את בני הנוער. בעידן שיש כל כך הרבה דגש על יופי ומראה, המראה בחדר האמבטיה אינו החבר...